Strach z lásky.....1

15. července 2009 v 15:21 | Tissa |  Strach z lásky
Tak jsem konečně napsala první díl. Je to celkem slabý, páč je to má první povídka, ale někde se začít musí. Tak doufám, že to nebude až taková katastrofa.
Tissa.....


,,Sakuro………!Sakuro………!"křičel přes celou školní chodbu blonďatý, hyperaktivní kluk s vysmátym výrazem v obličeji. ,,Co je Naruto…?" znuděně se na něj otočila. ,,Sakuro máš už hotový ty plakáty na ten náš projekt ze zeměpisu…?" ,,Ne Naruto, nemám čas na nějaký stupidní plakáty, mám důležitější věci na práci než nějaký zeměpis….!" ,,Třeba..??" ,,Tak například včera jsme s Hinatou byly na nákupech, kde jsme si koupily úplně luxusní a drahý hadříky……….jak sám slyšíš, prostě sem na to neměla čas." ,, Jak vidím tak jsou pro tebe nákupy a utrácení důležitější než kamarádi, Sasuke měl pravdu, opravdu si se změnila!" otočil se a už pomalu odcházel. Až teď Sakuře došla ta slova, co Naruto vypustil ze své uřvané, ale taky upřímné pusy:Sasuke měl pravdu, opravdu si se změnila! ,,A co Sasuke může vědět o tom jaká sem nebo nejsem ?? vypadlo z ní už se zlostí ,, Jak to může vědět hmmm…?" zastavil se Naruto, ale neotočil se na ní, stále mu koukala na záda.
,,.Asi…asi si už zapomněla, že Sasuke tě má rád, stejně jako já a Hinata se tě snaží chránit. ,, Ale já vaší pomoc nepotřebuju !! zařvala na něj vzteky klepající se Sakura" ,, Copak si nepamatuješ jak si ještě před rokem byla ta veselá a přátelská Sakura?..." to už se Naruto otočil a mířil si to přímo k ní, pohladil jí po tváři. ,,…pak si odjela na prázdniny a vrátila si se jako ta namyšlená do sebe uzavřená školní superstar………do teď to nechápu……proč si se tak změnila, co nebo kdo tě tak změnil a hlavně kvůli čemu. Myslím, že týhle odpovědi se od tebe nedočkám, ale vždyť víš, že mě a Hinatě můžeš všechno říct…. Notak Sakuro , chci ti jen pomoct…!" ,, Nevim o čem to mluvíš Naruto a je mi to jedno…" řekla v klidu a Narutovu ruku dala pryč ze své tváře. Ten jen vyvalil oči, oči které byly přeplněné zklamáním, ale také lítostí, nemohl a ani nechtěl pochopit to jak se zachovala po tom co všechno jí řekl.. Pořád si musel v hlavě přehrávat ta slova: Nevim o čem to mluvíš Naruto a je mi to jedno…! Jak může říct něco tak bezcitného..? Tohle by ta stará Sakura kterou znal nikdy neřekla. Rozhodl se, že tu starou Sakuru vrátí zpět za každou cenu. ,, Sakuro," řekl se smutným výrazem ve tváři ,, když ti je jedno, že tvoji přátelé o tebe mají starost, jsou smutní kvůli tomu jak si se změnila, snaží se ti pomoct a ty jim na to řekneš, že je ti to jedno, TAK JE MI TĚ FAKT LÍTO!!...." a s těmito slovy kráčel pryč. Sakura tam jen tak stála bez náznaku jakéhokoliv citu a sledovala mizící siluetu svého věrného přítele. Sledovala ho tak dlouho, dokud ji nevyrušili známé a pro ni tak otravné hlasy, hlasy které tak nesnášela. ,, No ne koho to tu máme, není to ta malá děvka Sakura?" smála se partička holek. ,,Co máš Karin?....někdo tě zase nechal?..." odpálkovala jí Sakura s úšklebkem ,, Sakuro, nezapomeň, že já nevlezu do postele s každým druhým jako ty!... takže mám rozhodně menší šanci, že mě někdo odkopne." Nedala se Karin. ,,Karin……Karin ……Karin ty si tak naivní, jestli si myslíš, že se s každým hned vyspím. Nevim kdo z nás dvou tady je ta levná šlapka.....Jen tě chci ubezpečit, že já to nejsem!!....odcházela s usměvem na rtech.
Karin celá rudá odcházela na záchodky aby si upravila make up a zbavila se té rudé barvy.
Mezitím co si Karin pudrovala nos, Sakura procházela po chodbě a ignorovala hvízdání a úchylné kecy od kluků, kteří seděli na chodbě před Sasukeho třídou. Vlastně to ani nevnímala, byla na to už zvyklá, ale na co si pořád nemohla zvyknout bylo to, že musela každý den projít kolem Sasukeho třídy aby se dostala do té své. Vždy když okolo té třídy prošla, měla takový divný pocit, ale nebylo to kvůli Sasukemu ale kvůli ostatním klukům od něj ze třídy, teda hlavně kvůli Juugovi. Měla z Juugy velký respekt i když to na sobě nedala znát. Pokaždé se modlila aby nevyšel z té zatracené třídy, ale zrovna dneska její prosby nebyly vyslyšeny. Juugo právě vycházel ze třídy, když spatřil Sakuru slizce se usmál a šel přímo k ní. ,,Ale…ale copak tady dělá tahle malá děvka" těmito slovy na něj a Sakuru strhl veškerou pozornost, dočkal se i Sasukeho, který se právě vyhrabal ze třídy. ,,Já nejsem děvka a to ty víš ze všech nejlíp že Juugo?" vyjela po něm. To se Juugovi nelíbilo a vrazil ji takovou facku, že spadla na zem. Sasuke nechápal proč by zrovna Juugo měl vědět, že Sakura není děvka, ale neřešil to a vrazil Juugovi pěstí, až se
mu spustil z pusy pramínek krve, který si hned utřel hřbetem ruky. ,,Seš v pohodě? A co to mělo znamenat? Proč o tobě tak mluvil a co si s nim měla?" ,,Do toho ti nic není Sasuke, přestaň mě už konečně ochraňovat, já si vystačím sama." ,, To jsem viděl. Jo a Juugo ještě jednou na ní třeba jen malíčkem šáhneš, zmlátím tě tak, že tě nikdo nepozná!!!" ,,Aaaa koukám, že si Sakurka našla ochránce, no ale jak se zdá, o tvou pomoc nestojí, tak se nepleť do věcí do kterých ti nic není!" naposledy se podíval na Sakuru pohledem tohle si ještě vyřídíme a odešel. Sasuke i přes Sakuřin nesouhlas jí doprovodil do třídy a sám odešel do té své. Po vyučování se Naruto s Hinatou sešli před školou a vymýšleli, co budou dělat o víkendu. ,,Mám to!" zaječela Hinata až Naruto povyskočil, jak se lekl. ,, Co máš zlato?" ,,Pojedeme stanovat do hor a vezmeme sebou Sakuru a mého bráchu." ,,To je výborný nápad miláčku a Sakuře řekneme, že jedeme do lázní, protože kdyby jsme jí řekli, že jedeme stanovat, tak by se na nás vykašlala a nikam by nejela" ,,To máš pravdu, už se těším!" a vlepila Narutovi pusu. Sakura která stála opodál, sledovala dva své přátele jak se objímají, smějí a zdají se být šťastní. Nasadila teda svůj bezcitný výraz a vydala se k nim svou stylovou chůzí. Jakmile jí Naruto spatřil, strčil do Hinaty loktem ,,Podívejme se kdo jde, že by naše hvězda??" řekl s ironií v hlase a sledoval její reakci. ,,Ha ha ha Naruto, si nás pobavil, tak můžeme plánovat volný víkend ne?" ,,No….vlastně my už jsme to vymysleli,ale neboj, bude se ti to líbit" vložila se do toho Hinata. ,,Dobře teda, a co to bude??" ,,To je jasný, pojedeme Sta…." nestihl to doříct Naruto, protože mu Hinata zacpala pusu. ,, On chtěl říct, že pojedeme do lázní, ale mělo to být překvápko, takže do jakých, to ti neřekneme." Dobře, už se těším". ,, Jenomže je tady takový malý problém…………" ,,Jakej problém?" Saky…víš…jak bych to jen řekla……prostě a jednoduše……jede i Sasuke!!
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nelien Nelien | Web | 15. července 2009 v 20:29 | Reagovat

Moc ráda...co na diplomek??

2 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 16. července 2009 v 7:38 | Reagovat

moc pěknyyy rychle pokráčko :-)

3 Sango Sango | Web | 16. července 2009 v 20:01 | Reagovat

úžasneeeeeeeeeee:)

4 Marky SBénko Marky SBénko | E-mail | Web | 31. července 2009 v 18:24 | Reagovat

líbí - líbí - líbí  :-)

5 mychio eSbenko mychio eSbenko | Web | 4. září 2009 v 21:46 | Reagovat

baaaaaaajesny no proste suprovyyyyyyyyyyyy :-)  :-)

6 Kami ♥eSB♥ Kami ♥eSB♥ | E-mail | Web | 30. října 2009 v 23:50 | Reagovat

no to je božíí :-) ihned jdu na další dílek :-)

7 Asuky=3 Asuky=3 | 11. ledna 2012 v 21:52 | Reagovat

Ahoj, hele nechci bonzovat, ale je to i pro me prilis...jedna holka si tuhle tvou povidku okopirovala a dala to na svuj blog:
http://shippuden-online.blog.cz/1201/strach-z-lasky

8 Tissa Tissa | Web | 12. ledna 2012 v 17:21 | Reagovat

[7]: Děkuju.. vím o tom..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama