Říjen 2009

Hate and love.....15

31. října 2009 v 16:01 | Tissa |  Hate and love
Dneska jsem si mákla a dopsala chybějící strany a olala....>>další díl!!!xD Hezké čtení!!! x)

Kdo nedostal diplomek?

31. října 2009 v 9:00 | Tissa |  Feelings
Já jsem s tím zapomínáním fakt hrozná!!!! To víte, řeknete si, že to odložíte na zítřek, že se nic nestane a stále to jen odkládáte a odkládáte, dokud na to úplně neapomenete. Takže prosím ta SB, která ještě nedostala diplomek, nechť se přihlásí!!! I nová SB, kterým jsem ho slíbila.
Teda samozřejmě se hlásit nemusíte, pokud ho nechcete, ale jestli jo, Napište mi, co na něj chcete, jsem strašně líná to hledat. TA MOJE LENOST MĚ JEDNOU ZABIJE!!!


Tissa

Pro Natalik-chan..>>> Jeden (s)padlý anděl...2

27. října 2009 v 22:30 | Tissa |  Povídky na přání
Po menším přemáhání se, jsem se konečně dokopala k napsání druhé části povídky pro Natalik-chan. Tak a tady je. Doufám, že se bude líbit. Jo a ještě něco, příští část bude nejspíš poslední, ale to ještě není jistý. xD Tak a teď už jako vždycky přeju hezké čtení! x)

Pro ti, kteří nevědí o jakou povídku jde, doporučuji, aby si přečetli první dílek....>>>> TADY

Tohle už je moc!!!

25. října 2009 v 15:15 | Tissa |  Feelings
Jen vám chci říct, že to, že někdo napíše víc jak deset komentářů pod jedním jménem (je blbost, aby šlo 10 komentářů zasebou ani ne po minutě a nepsala to jedna osoba. Ještě k tomu všemu tu ta jména, která šla tak těsně za sebou vidím poprvé. Navíc, ještě v minulém díle povídky a i v ostatních jsem měla vždycky okolo 35 komentářů, někdy víc, někdy míň a aby jich najednou bylo ze dne na den za tak krátkou dobu 62? Docela divný ne?) neznamená, že na povídce pohnu. Dokonce mě to ještě víc vytočí a jsem tak znechucená, že mám chuť se na vás normálně vykašlat!! ..>>>NETÝKÁ SE TO MÝCH SB A PÁR LIDÍ, O KTERÝCH VÍM, ŽE MOJE POVÍDKY ČTOU.<<<< Takže vám chci říct, že jestli to někdo takhle píše jen kvůli tomu, abych napsala další dílek co nejrychleji, máte smůlu!!! A už to laskavě nedělejte! Mám i jiný starosti, než je Naruto a psaní povídek! Třeba bych se ráda dostala na nějakou dobrou školu, na kterou berou s průměrem menším než sama mám a jestli se tam chci dostat, musím prostě máknout a mít max. čtyry 2.
Ja vim, teď jsem na vás dost hnusná, ale divíte se mi?! Jako promiňte, ale tohle by vytočilo každýho!
A ještě víc mě štve to, že jsem vám na to jak největší idiot skočila a přidala sem nový dílek!!!!! Fakt je vidět, jak jste spravedlivý!!!!!
OMLOUVÁM SE TĚM, KTEŘÍ ZA NIC NEMŮŽOU!!!
A jestli mi tenhle můj projev zmenší návštěvnost, tak ať!! je mi to někde! Jsem ráda za ty, co mé povídky čtou a nějaký soucitný dopisování komentářů nepotřebuju!!!!!!!
Hele tak jako nevim, mám udělat něco, kde poznám, kdo to dopisuje? Jestli se to bude opakovat, tak to zřejmě udělám!!! Je mi jedno, kdo to byl, ale už to nedělejte!!!

Vaše dost vytočená Tissa

Hate and love.....14

24. října 2009 v 23:20 | Tissa |  Hate and love
Dobře, chtěla jsem to zveřejnit až zítra, protože jsem nevěřila tomu, že mi napíšete tolik komentářů za tak krátkou dobu. Ale prostě jste mě přemluvili. x) Takže to přidám ještě dnes... x)
Hezké čtení! x)

Něco za něco!! xP

24. října 2009 v 20:37 | Tissa |  Feelings
Jen jsem vám chtěla oznámit, že už mám dopsaný další dílek!!! Trochu jsem pohla, ostatně kvůli vám, ale zveřejním ho až budu spokojená s počtem komentářů v Hate and love 13!!!! xP Prostě komentujte! Nebudou komentíky, nebude další díl!!! xP Já vim, jsem vychcaná, máma mi to říká pořád xD xD

Tissa.....

Hate and love.....13

24. října 2009 v 11:35 | Tissa |  Hate and love
Takže nejdřív vám náleží moje omluva. Trvalo mi to fakt dlouho, ale je toho moc, znáte to a navíc se mi do toho moc nechtělo. xD Ale i tak jsem to dneska dopsala. PŘEDEM SE OMLOUVÁM ZA CHYBY ale nechtělo se mi to opravovat. xD XD Sem líná, já vim xD. Tak hezké čtení a snad se bude líbit. x)

Hate and love.....12

18. října 2009 v 21:49 | Tissa |  Hate and love
Konečně jsem se donutila k dokončení další kapitoli aktuální povídky a sepsala další díl. Můj názor na něj? No...xD Tak jako podle mě je celkem dobrej, až na ten konec, ten jsem jaksi moc nevychytala xD ale neva. Doufám, že se bude líbit vám, což je hlavní. x) Hezké čtení..

Nudila jsem se...

16. října 2009 v 14:50 | Tissa
Tak jsem se trošku nudila a načmárala tenhle obrázek. xD xD Jen chci upozornit, že nejsem žádnej velkej malíř, takže bych spíš měla říct, že sem se snažils tohle načmárat. No, posuďte sami, ale opravdu to není žádná sláva!!!!!! xD Jo a ještě musím dodat, že mi to nešlo naskenovat, takže je to vyfocený ....>> proto ta hrozná kvalita xD xD

Chacháá...>>super písnička! xD

14. října 2009 v 21:39 | Tissa |  Videa
Tohle je prostě supeeer písnička xD Skvěle se na ní tancuje a je prostě úžasná xD No, mám ráda takový ty taneční písničky, takže kdyby to tu někoho HODNĚ štvalo, tak si ty videa radši nepouštějte. Já osobně doufám, že tu není žádnej velkej nenáviděč (kdyby někdo nevěděl, tak to je můj speciální odbornej název xD) takového stylo. Kdyby jo, tak se omlouvám, ale prostě se mi to líbí!! xP xDLíbí? xD


Jo a ještě jsem chtěla oznámit, že na povídce už pracuju. Už mám něco málo napsáno, tak to snad co nejdřív dopíšu. Ale nevím, jak to stihnu, páč mi zejtra přijede sestřenka xD. Ale budu se snažit! x)