Březen 2010

Už se to konečně pohnulo!! xD

28. března 2010 v 10:34 | Tissa |  Feelings
Zdravím všechny věrné navštěvovatele + má Sbéčka!! x) Zase jsem tu dlouho nebyla. Tak když nemáte co přidávat (myslím povídky), nemáte ani důvod sem chodit. (Samozřejmě kromě navštěvování jiných Sbéček.) Ale to už se ted změní!!
Ano, ano...přesně v pátek 26.3.2010 se můj notebook ocitl v opravně!!!!! Chááá!! xD Ještě sice není opravenej (oprava prý zabere klidně celý týden), ale už jen ta skutečnost, že ho zas budu mít v pořádku mě neuvěřitelně těší!! Sice si to budu muset odpracovat, páč jsem ho tak trochu rozbila já.. xD Ale nevědomky! Pokládala jsem ho totiž na peřinu (ležela jsem v posteli a měla ho položenej na nohách), tak nemohl dostatečně větrat a to způsobylo, že se prostě přehřál a nakonec rozbil ventilátor..xD Oprava prej bude celkem drahá no...chlápek co tam byl před náma s tim samým problémem platil kolem 8tisíc, takže super.. xD To bude fakt nekonečná práce.. xD Ale tak aspoň ho konečně budu mít u sebe a doufejme. že bude v pořádku (ten cápek řikal, že se nemusí opravit, ptz většina notebooku se po dvou letech prostě rozbije, ale za tohle sem mohla já, to je něco jinýho, ne? xD)
No a takhle bych tu mohla mlít donekonečna...
Znovu Vám všem moc děkuju!!!! x)
Tak snad přibližně za týden....;)


Tissa...

Já se na to už fakt vy*eru!!!!

15. března 2010 v 20:42 | Tissa |  Feelings
Fakt se omlouvám za tak neobviklý nadpis, ale jsem dost vytočená.... Máma mi totiž oznámila, že mi notebook do opravny nedala a ani nedá!! A proč? Je na mě naštvaná... (Důvod radši neřešte..)Jako fakt dobrý twl! Slibuje mi dva měsíce, jak ho tam dá a pak jí jednou něčim naštvu, ona se urazí a řekne, že nemá jedinej důvod, proč by ho tam dávat měla!! Tohle fakt nechápu!!
Chápu, že už vás to vůbec nebaví a moje kecy vás pěkně se*ou, ale opravdu to nejde nijak urychlit.... Teď ne...
Jinak..lyžák jsem si užila!!!! x) Zase jsem chvíli byla s lidma, který mám ráda... No pak jsme přijela a už to začalo xD... No nic... nechci to moc rozebírat... Jen vás chci ještě poprosit...vydržte!!

Tissa...

Tissa se hlásí ;) + úžasná videa..

8. března 2010 v 18:27 | Tissa |  Videa
Ano, vidíte dobře....ještě žiju xD. Zas jsem tu dlouho nebyla, já vím, ale naoplátku, že jste tak trpěliví, mám dobrou zprávu!! xD
KONEČNĚ JSME NAŠLI OPRAVNU PRO MŮJ SLAVNEJ NOTEBOOK!!! Možná tomu nebudete chtív věřit, ale je to tak. V nejbližších dnech by ho tam mamka měla dát a kolem tří dnů by nám ho měli vrátit, takže se na mě brzo těšte!! xD
Jo ještě vám musím oznámit, že lyžák jsem si užila! xD Ale tuhle středu (10. 3) jedu na další xD... No vrátím se v neděli a budu doufat, že už vše bude tak, jak má být!

A když už jsem u toho lyžáku.....zamilovala jsem se tam do dvou písniček (hlavně do tý jedný), který vám sem prostě musím dát. Jsou celkem známé.

AVENGED SEVENFOLD - SEIZE THE DAY
Tuhle písničku přímo miluju!!! A hlavně obdivuju toho zpěváka! Nevím, jestli to někdo z vás ví, ale tahle písnička je podle skutečný události. Jednoduše: vše, o čem zpívá, opravdu prožil. Prej se při nahrávání téhle písničky rozbrečel, a to přímo ve studiu. Ani se mu nedivím, poněvadž já sama brečela, když jsem tohle video viděla, a to jsem nic takového ani nemusela zažít! Ale i když je to tak smutný, je to zároveň i nádherný. ( a to nemluvím o tom zpěvákovi).. DOPORUČUJU VŠEM, ABY SE NA TO PODÍVALI!!!LOSTPROPHETS - 4AM FOREVER
Tuhle mám taky ráda, ale ne tak moc jako tu první. I tak všem doporučuju! x)Klidně napište vaše názory na tato vide, budu jen ráda... x)