Duben 2010

Pro Koizumi Michiyo -->Začít znovu.....3

29. dubna 2010 v 22:16 | Tissa |  Povídky na přání
Dneska jsem konečně dokončila tu děsnou práci....Měli jsme na to něco kolem 4 měsíců, ale já chytrá na tom začala pracovat asi tak před pěti dny. xD No...příště stejnou chybu rozhodně neudělám... xD Protože jenom dneska jsem nad tím strávila celé odpoledne. Přesněji jsme si k tomu sedla ve 14:30 a oficiálně to dokončila kolem 9 hodiny... xD Asi ani nemusim říkat, jaká to byla hrůza...to si dokážete sami představit... Ale tak mám to z krku, takže pohoda xD
Zítra jedu na chatu, kde není internet, takže o mě neuslyšíte... vlastnš si notebook vůbec neberu, takže ani nic nenapíšu.... xD No nevadí, až přijedu, vrhnu se na to... ;))
Ale teď už k dalšímu dílu jednorázovky pro Koizumi... Doplácala jsem to až do teď, takže se mi vůbec nechtělo, to kontrolovat... (tak jako celou tu práci jsem psala vlastními slovy a pak dopisovala povídku...to už byste toho po mě a mém mozku chtěli moc xD) Proto se předem omlouvám za chyby, kterých tam určitě bude požehnaně dost... ;))
No nic...snad se vám to bude líbit :) Hezké čtění...;))

Takové malé vysvětlení...

23. dubna 2010 v 19:42 | Tissa |  Feelings
Kde jenom začít....Notebook už mám opravený a plně ve své moci (Yahoooo!!!), ale bohužel na psaní nemám ani trochu čas. Píšu totiž absolventku do školy, kterou musim do konce dubna odevzdat. Jestli někdo z vás neví, co to je, tak si představte pekelně dlouhej referát (tak 10 stránek a víc + musíte splnit daná kritérie tj velikost písma, počet úhozů a slov) o kterym musíte umět mluvit vlastními slovy. Až ho vypracujete a odevzdáte, nastane jakási obhajoba před porotou z učitelů. No je to složitější... XD To je jedno...prostě to musím udělat, přitom toho moc nemám.
A pak následuje dobrá, pro mě přímo výborná, zpráva. Přijali mě na všechny tři školy...olééé xD No už mám vybráno ;) Ještě odevzdat zápisový lístek x)
Takže asi chápete, že moc času není, a doufám, že to tolerujete. No nemyslete si, snažím se i psát, tak snad něco brzo přidám... ;)

Pro Koizumi Michiyo -->Začít znovu.....2

13. dubna 2010 v 19:54 | Tissa |  Povídky na přání
Tak je tu pokračování... myslím, že celkem odfláklý, ale to je tím, že jsem pospíchala, abych to zveřejnila co nejdřív a udělala vám tím radost xD Tak doufám, že jí máte, protože jsem na tom makala fakt v každý volný chvíli!! xD Hezké čtení! ;)

Povídky

12. dubna 2010 v 19:06 | Tissa |  Beginnings

Celá má "povídkářská" historie je inspirovaná seriálem Naruto. Proto v každé z těchto povídek vystupují jeho hlavní postavy.

Pětiminutovky - povídky o třech až šesti dílech

Dlouhé čtení - příběhy dělené na kapitoly

Příběhy s věnováním - pro mé milované


Super ultra mega dobrá zpráva!!!!!

12. dubna 2010 v 17:37 | Tissa |  Feelings
Takže, dneska jsem přišla z kytary a šla rovnou za mámou do kuchyně. Nejdřív mi oznámila, že mě konečně vzali na jednu ze škol (na tuhle ale nechci xD) a pak to doplnila tim, že ZA TÝDEN BUDU MÍT OPRAVENÝ NOTEBOOK!!!! Ani si neumíte předstait, jak jsem začala jásat! Naštěstí výměna té desky nebude potřeba, takže jsme si oddychli, protože oprava bude stát jen 3000 (jo to taky neni málo, ale mnohem míň než původní cena...). A co to znamená? Konečně se oficiálně vrátím! No..dá se říct, že tenhle skorotýden jsem na povídkách makala jako dřív, ale zítra se vrací brácha, takže to bude zase omezování... Ach joo... Ale tak tejden to vydržim.. xD No nic, já pádim dělat referáty a prezentaci do školy.... ;)Tissa                       

Pro Koizumi Michiyo -->Začít znovu.....1

10. dubna 2010 v 21:30 | Tissa |  Povídky na přání
Táák...dlouho tu žádná jednorázovka na přání nepřibyla. Asi bych nejdřív měla dopsat ty, které rozepsané už mám, ale bohužel mám už další díly načnuté v mém notebooku, takže je nemůžu dokončit. Proto přidávám úplně novou jednorázovku (na více dílů), a to pro Koizumi Michiyo. Snad se ti (a samozřejmě i vám ostatním) bude líbit... ;)

Ten pravý.....2.díl

8. dubna 2010 v 21:38 | Tissa |  Ten pravý
Tak tady to máte, přesně jak jsem slíbila... x) Nemám vůbec, co dodávat, jen chci spíš upozornit, že jsem tam občas používala vulgární až sprostý slova, páč jsem potřebovala líp vyjádřit ten děj.. xD No uvidíte sami, prostě to tam zapadá... xD Teď už jen po HODNĚ dlouhé době...hezké čtení... x)

Neoficiálně zpět....

6. dubna 2010 v 17:47 | Tissa |  Feelings
Takže...dneska jsem se byla podívat do opravny, kde mi opravují notebook. Čekajíc dobré zprávy jsem otevřela dveře a došla rovnou k tomu chlápkovi. Hned jak mě uviděl, mi řekl, že pro mě nemá žádné dobré zprávy. Řikam: Super no... Už jsem doufala.... Tak nic... Ještě k tomu mi řekl, že si ještě počkám, protože to ventilátorem nakonec není, takže musí čekat, až přijde speciální přístroj přesně na můj notebook a ten určí diagnózu. V tom lepším případě to opravý a všechno bude oukej, a v tom horším přístroj zjistí (to si ten pán taky myslí), že je zapotřebí vyměnit celou tu desku...Což by znamenalo, že oprava bude drahá (s prominutím) jako svině. Možná, že by i novej noteboom vyšel levnějš. No uvidíme, co se z toho vyklube... Doufám, že ta první možnost... ;)
Naštěstí můj brácha dneska odjel na školu v přírodě, takže mám jeho notebook na celý týden jen a jen pro sebe!!! To je dobře, protože mě už strašně štve, že nepřidávám (respektive nepíšu) žádné ty povídky, tak to chci hnedka napravit a něco napsat na jeho notebooku, kde se mi to sice nepíše zrovna dvakrát dobře, ale co bych kvůli vám neudělala, že? Takže tenhle týden začnu zase přidávat a uvidím, jak douho to bude fungovat ;).Tissa...
My chemical romance

3. dubna 2010 v 14:11 | Tissa |  Videa
Asi jste (stejně jako já) douali, že dnes už přibyde nějaký ten článek z mého notebooku, ale bohužel....ještě se nám neozvali. Asi to bude něco vážnějšího... Tak musíme ještě vydžet ;)
A aby čas rychlejš ubíhal, přidávám sem pár písniček od My chemical romance. Určitě všichni znáte ;) x)

FAMOUS LAST WORDSTEENAGERS
WELCOME TO THE BLACK PARADE
CANCERTak snad se líbí...