Květen 2010

Pro Koizumi Michiyo -->Začít znovu.....5 -->2/2 KONEC

30. května 2010 v 21:52 | Tissa |  Povídky na přání
To, že jsem to zveřejnila už teď, je jen díky mé dobré vůli. Já totiž pořád nejsem spokojená s počtem komantářů. Ja nevím...dřív jste komentovali mnohem víc! Tak mi řekněte, co dělám špatně, co se vám nelíbí a já se to pokusím změnit...ale tím, že to komentovat  nebudete, se nic nezmění..
Ať se líbí ;))

Pro Koizumi Michiyo -->Začít znovu.....5 -->1/2

30. května 2010 v 14:02 | Tissa |  Povídky na přání
Tady je další dílek...omlouvala jsem se už včera, ale stejně to udělám zas :D Promiňte mi to čekání! snad to bude stát za to!
Jako bonus jsem to napsala 2krát delší než normální díl téhle jednorárovky a skoro třikrát delší než díl normální povídky....;))
Tak tady to je...Nechť se líbí!! :D

Konec konců!!! ;D

29. května 2010 v 22:33 | Tissa |  Feelings
Tak bez nějakých obkliků, zatáček a úhybů! Začnu rovnou omluvou. Už dlouho tu nic nepřibylo, že? No....věřte mi, že píšu a píšu...sice po řádkách, ale i to se počítá.. ;))  No jo, holt není čas...  Brzo tu snad přibyde další díl nějaké povídky (jaké vám neřeknu...:P :D)
A teď k oznamu....! :D
Před dvěma týdny (plus pár dnů navíc) jsem uspořádala takové třídění, poněvadž jsem si omylem svá Sb vymazala :DD No jo.. k tomu se nejde ani normálně vyjádřit :D Jsem dement, magor a nwm co všechno ještě :DD Ale to uhýbám od tématu :D Jen chci poprosit ty, kterým dlužim diplom za spřátelení, aby se zapsali sem a rovnou mi tam napsali, co na něj...;)) Nechce se mi to totiž hledat :D :D Kdo se nezapíše, žádnej diplom nedostane :D Zápis končí příští pondělí!!!
A zpátky k tomu třídění....:D Vím, že jsem to chtěla uzavřít už v pondělí (a teoreticky i uzavřela), ale oficiálně to sepíšu až zítra, ptž teď už jsem moc líná :DD Takže už se nezapisujte...dneškem to prostě končí..už žádný spřátelování...! :))
Asi ještě půjdu něco sesmolit, abych vám to vynahradila....:) Takže zatím!! :)

Pro Saya14 -->I need you.....Sakura 4.díl - KONEC

22. května 2010 v 14:44 | Tissa |  Povídky na přání
Nebudu to zbytečně protahovat. Snad jen přidám omluvu kvůli spoždění, takže : Omlouvám se... :) 
Já věděla, že jsem chtěla ještě něco :D Nekontrolovala jsem to, nechtělo se mi, takže prosím tolerujte chyby a překlepy...
Hezké čtení. 


The Vampire Diaries

18. května 2010 v 20:47 | Tissa |  Feelings
Tak jsem jednou šmejdila po netu a narazila jsem na zajímavou věc. Objevila jsem naprosto úžasnej seriál (kam se na něj hrabe Naruto!!!). Je to o upírech a jmenuje se to: The vampire Diaries. A jestli máte rádi Stmívání, (i ti, kteří ho nesnášíte) podívejte se rozhodně na to, protože je to snad milionkrát lepší a má to pořídnej děj. Rozhodně se upíři na sluníčku netřpití, což mi ve Stmívání přijde dost vtipný. No nic, nebudu se k tomu vyjadřovat :D. Bych tu zase napsala slohovku. :D Jenom chci říct, že to opravdu stojí za to. Já sama jsme na tom závislá. (bohužel jsem to už dokoukala). Má to zatím jen jednu sérii, která má 22 dílů, ale letos v září vychází druhá, na kterou se strašně těším!!!!! :D A ještě chci dodat, že Damon Salvator (Jan Somerhalder - hrál např. ve Ztracených, ale tady v tom je hezčí he he :D) je v tomhle seriálu naprosto k sežrání! :D
Tady máte odkaz, kde můžete sledovat díly online. Jsou anglicky s českýma titulkama - přesně tak, jak to má být. (českej dabing stejně všechno jenom kazí.)  Tady je...>>> http://vampire-diaries.unas.cz/cz/1-serie-online-1.html
 Snad se vám to bude líbit. (určitě bude!!!! :D)

Obhájeno...!!

17. května 2010 v 20:33 | Tissa |  Feelings
Tak a je to za mnou. Dneska odpoledne - přesně v 15:15 jsem obhájila svou absolventskou práci na velmi dobré. Musím říct, že když mi to řekli, ze srdce mi spadl obrovský kámen. Chybělo mi 6 bodů do výborného, ale tak nevadí. I tohle je super. Na to, jak jsem (s prominutím) posrala tu anglickou část, je to úžasný. No co, chytla jsem učitele, kterej je sice hodnej a v pohodě, ale nadruhou stranu je strašně ukecanej, takže jsme mu skoro nerozumněla. V mých silách bylo, odpovědět pouze na 3 otázky z 5, což byl v dané situaci opravdu nadlidský výkon... :D Učitelé říkali, že jsem mohla mít i jedničku, ale měla jsem tam hodně překlepů a navíc jsem to průběžně nekonzultovala s přidělěnou učitelkou :D Njn to jsme přesně já...všechno nechávam na poslední chvíli... :D Navíc jsem zjistila, že nemá vůbec cenu se to učit nebo se na to nějak víc připravovat, páč jsme tam před tou komisí stejně mlela strašný kraviny :D ALe tak byla sranda. Učitelé se z nějakého záhadného důvodu smáli tomu, když jsem detailně popisovala jeho smrt (v kolik přesně zavolali na 911, v kolik přijeli, v kolik umřel, kde atd.... :D) No uznávám, že to trochu vtipný bylo. Nejvíc mě dostalo, dyž tam přišla hospodářka a začala si mě fotit z minimální blízkosti. Snažila jsem se netvářit jako kretén, ale to prostě nešlo. Navíc mě to strašně znervózňovalo. Fakt zkušenost za všechny prachy!! Mám křeče v nohách!! :D Jsem se totiž vyšvihla.  :D Vzala jsem si boty na podpatku, a slušný oblečení... :D Když mě ostatní viděli, divili se, protože já jsem spíš ten typ, co se neoblíká moc slušňácky (spíš vůbec) :D. Ale nadruhou stranu musím uznat, že jsem vypadala tak o 5 let starší :D. Dobře, dobře už toho nechávám. :D
FAkt podařenej den...:D Když jsem přišla domů, chtěla jsem si obarvit hlavu na tmavě hnědou (měla jsem tam zrzavý fleky z předešlý barvy a dost mě to sralo (jinak moje přirozená je hnědá taky) ) ale nějak se to nevyvedlo... :D Mám plnou hlavu vlasů a ještě k tomu dlouhý do půlky zad, takže mi nevystačila barva... a vypadá to skoro stejně :D No nevadí... :D (sem babičce řikala, ať mi tam dá ty barvy 3 ne 2!! :D) Teď jsem se ještě k tomu nasrala, protože mi neuvěřitelně blbnul "tačpod" (nwm jak se to píše, tak to napíšu radši tak, jak se to vyslovuje :D), dělá si co chce. prostě mi sám kliká na věci...no je to normální?? Tak jsme do klávesnice (ano, mluvím o tom nově opraveném notebooku :D) pořádně praštila a vyletělo mi písmenko j :D Tak jsem to tu půl hodiny štělovala a povedlo se!!! :DNo snad už je to v pořádku..
Néééééé už sem řekla, že končil a zase jsem to protáhla na slohovou práci :D Musela jsem se vykecat..... :D Teď už fakt jdu...psát povídky :D Takže po tom, co jsem vám tady vypsala všechno, co jsem dneska dělala :D ....>>Bááááj :)

Nestíhám...

13. května 2010 v 20:02 | Tissa |  Feelings
Jak už  nadpis napovídá, vůbec nestíhám psát povídky. Teda..skoro vůbec. Něco málo jsem napsala, ale jedná se o pár odstavců, nikoli srtránek nebo dokonce dílů.
Je mi to líto, že takhle zanedbávám blog, i já si myslela, že v druhém pololetí bude všechno trochu volnější, ale ono ne. Naopak se všechno zkomplikovalo tou absolventkou, kterou mám tohle pondělí prezentovat. Učím se celý text, každý obrázek a veškěrá čísla, která moje práce obsahuje. Navíc musím dodělat prezentaci na počítači. K tomu všemu se přidal ještě problém s tanečníkem. Víte, jako téma mi přidělili: Přínos Michaela Jacksona do popové hudby a já si chtěla připravit nějaké to taneční číslo, přesněji...najmout si tanečníka. Pak mi to přišlo jako kravina a řekla jsem kamarádovi, kterej mi předevčírem volal, že má něco s nohou, takže super. Navíc mě pěkně nasral, ale to už sem nepatří. Prostě je teď kolem toho hroznej zmatek a já se tý obhajoby pěkně bojím.
Chci vás ujistit, že jsem s blogem nepraštila, jen to teď všechno potřebuju dodělat... Takže...teoreticky bych měla být v pondělí fit ;) No, co já vím, třeba něco napíšu i v tom spěchu :D
To, co jsem potřebovala říct, jsem řekla.....
Děkuju za pochopení...

Tissa
Pro Koizumi Michiyo -->Začít znovu.....4

7. května 2010 v 21:57 | Tissa |  Povídky na přání
Jak už je u mně zvykem, omlouvám se, že to trvalo tak dlouho. Neměla jsem k tomu víceméně žádný opravdový důvod (k zanedbávání povídky), jen se mi do toho nechtělo xD Ale tak zmákla jsem to a na světě je další díl ;) Snad se vám  bude líbit a budete přehlížet ty chyby, poněvadž jsem to opět nekontrolovala xD. Tak hezké čtení!

Fotománie

4. května 2010 v 16:36 | Tissa
Tak mě zase jednou popadla fografická mánie a já nafotila nějaké ty fotky (hodně..hodně...hodně fotek). Rozhodla jsem se, že jich sem pár dám...:) Nejsem žádnej umělec, navíc můj skromný foťáček se neřadí k foťákům za 15 litrů....xD No ale co...když mě to baví.... xD
Asi bych měla dodat, že se v mé umělecké duši už od mala tvořil dobrý vztah k přítodě, takže právě na ni se zaměřuju...;)

Zapište se...;)

3. května 2010 v 18:49 | Tissa |  Feelings
Jak si mnozí z vás všimli, pokouším se o novej dess. Akorát, že s emi to trochu zkomplikovalo.... xD To jsem holt já no... xD Jednoduše: Nějakým nedopatřením jsem si smazala Sbéčka...tak bych vás chtěla poprosit, abyste se opět zapsali do kometářů pod tento článek...x)Máte na to 14 dní...takže do příštího pondělí, přesně do 20:00. A kdyby se někdo třeba rozhodl (doufám, že ne), že už se, se mnou přátelit nechce, zapisovat se nemusí. A naopak pro zájemce, kteří se chtějí spřátelit, je to poslední výzva, páč už pak spřátelovat nebudu... Možná nemám X esbéček, ale mě to takhle stačí....x) Děkuju a omlouvám se za zmatky....(ale to bych prostě nebyla já...)
PS: Sbéčka nejsou jediná věc, která s emi smazala.... xD