Červen 2010

Holiday!!!!!

29. června 2010 v 15:19 | Tissa |  Feelings
Omlouvám se, že to píšu až teď, ale nějak mi to vypadlo.... Zítra odjíždím pryč, a sice na dovolenou s rodiči a příbuznými do Španělska. Budu tam čtrnáct dní, takže se dle očekávaného návratu vrátím cca 15.7 dopoledne. Ovšem neslibuju, že budu něco psát, i když beru notebook. (hlavně kvůli filmům) Tak přece jen jsem u moře, abych se trošku bavila venku a ne psala povídky, ne? :D No uvidíme...:)
Další můj odjezd bude 27.7 - 6.8 jako každý rok už asi pět let do Itálie s kamarádkou...;)
No a jinak bych měla mít prázdniny celkem volný (nepočítám pár výkendů nebo nečekaný výlet na kolech, návštěva babička atd atd atd...)
Užijte si prázdiny...:) A já se s vámi prozatím loučíím! :)) Mějte se.....a po dovolené mě tu čekejte!! :)))

Rozlučka!

27. června 2010 v 22:07 | Tissa |  Feelings
Z večera 25.6 až do rána 26.6 probíhala nejúžasnější rozlučka všech dob - naší třídy!! Všechno se odehrávalo na zahradě mého spolužáka - mimochodem má skvělou mámu, která tam s námi chvilku popíjela (než jsme rozbalili trochu tvrdší alkohol) u ohně...:) ) - ve Vonoklasech (nevím, jestli to tam znáte, je to taková prdel světa. ;)) ) Jak už jsem říkala, bylo to naprosto skvělý! Sice jsem byla úplně na sračky :DDDD, ale parádně jsem se bavila...:))I když je na mě půlka třídy naštvaná. :D (hlavně dvě holky) A proč? Nooo...:D Já a jeden kámoš jsme byli fakt opilý a tak nějak jsme se zapoměli na dece...tam jsme se ošahávali.. (nepředstavujte si nějaký úchylárny, přece jen jsme byli venku na zahradě, kde byli všichni) No a ten kámoš, na kterým jsem se tak neovladatelně válela atd.....:DD náhodou chodí se sestřenicí  (a zároveň mojí kamarádkou) mé spolužačky, která to trochu blbě nesla. Jenomže, já ani on jsme vlastně nic neudělali...nic špatnýho prostě. Většinu času jsme jen prokecali.... Jasně, je mi to líto a chápu, že to asi vypadalo blbě, ale oni neví vůbec nic....
Ale jinák? prostě nejúžasnější, nejoriginálnější, nejnejnejnejskvělejší rozlučka všech dob!!!!!!!!!!!
PS: Ohledně toho kamaráda....musela jsem se někomu svěřit...:))

Den debil.

20. června 2010 v 21:02 | Tissa |  Feelings
Konečně jsem dala dohromady ta Sbéčka, která jsem tak dlouho odkládala. Jenomže mě prostě není dopřáno, aby se mi dneska něco dařilo - neposralo. U některých mi nešel otevřít web, takže ti, kteří mezi Sbéčky nejsou a mají se mnou ještě nejakou trpělivost, napište mi sem do komentářů vaši webovou adresu zvlášť. Děkuju.

Deprese....

20. června 2010 v 17:57 | Tissa |  Feelings
Ani vlastně nevím, proč píšu tenhle článek. Možná ze vzteku, možná ze zoufalství, ale každopádně vím, že přes slzy nevidím vlastních slov a s doprovodnou hudbou Adama Lamberta, nevnímám  okolí. Cítím se hrozně. Vlastně se tak cítím poslední dobou dost často. Dusila jsem to v sobě a teď to konečně vyplulo na povrch. Netuším, proč zrovnma teď, proč zrovna tady, ale je to tak. Hraní na siláka mě už nebaví. Nemá to cenu, když jste uvnitř úplně jiní... Jenomže lidi na to ohledy neberou a bodají do vás tisíce nožů, ať už v podobě jejich slov nebo činů....v obouch případch to bolí. Nejvíc ze všeho mě štve, že se to stává jen mně, přitom jsem nikdy nic tak hroznýho neudělala. I tak tu sedím jako největší zoufalec. Nejspíš si myslíte, co je to za sraba, proč se nezvedne a  něco neudělá, ale tohle je jiné. S tímhle nejde dělat nic. Nechci rozebírat onu věc do podrobna, tak to nechám jen tak volně otevřené. Říkám si, proč to sem vůbec píšu....nikdy jsem nic takovýho nedělala - nikdy jsem lidi neobtěžovala svou depresivní náladou (taky jsem jí téměř nikdy nemívala) - takže se trochu nechápu. Asi jsem to prostě potřebovala někam napsat, sdělit to někomu...A i když to spousta lidem kazí náladu nebo jim je to nepříjemné, chtěla jsem, aby tu tíhu nesly se mnou....protože poslední dobou je toho na mě moc.

Děkuju...

*Dohoda*

11. června 2010 v 22:14 | Tissa |  Feelings
Ehm....takže vyjímečně omluvou nezačínám a vlastně se jí ani nedočkáte. Nemám se totiž za co omlouvat ;)). Hned vysvětlím..:DD
Dřív jsem u počítače trávila několik hodin denně a buďto psala nebo četla povídky. No a s tím je teď konec. Nemyslím to tak, že je psát nebudu, to ne! Jen na sebe nebudu tak tlačit, abych jí dokončila co nejdřív, a už vůbec se nehodlám přemáhat. A  proč ta změna? To je jednoduchý. Chvíli to mýmu mozečku trochu trvalo, ale nakonec jsme na to společně kápli. Když jsem s blogem začínala, psaní mě neuvěřitelně bavilo. Nepsala jsem povídky pro počet komentářů, ale pro zábavu...opravdu jsem se nemusela nutit. Ale teď? Snažím se napsat co nejvíce stránek, abych uspokojila vaše tužby. (zní to divně, ale snad to chápete :D:D) Ale co já? Dopíšu jednu....ani si nestyhnu oddychnout a píšu další a zase a zase se honím... A právě dneska jsem si řekla dost! Budu psát jen tehdy, když na to budu mít opravdu chuť, protože jinak bych s tím brzo sekla.. Samozřejmě mi i nadále bude záležet na počtu komentářů, kterých zřejmě bude míň, ale nadruhou stranu poznám, komu moje povídky za to čekání stojí a komu ne. Nic se nezmění (v podstatě), jen to někdy bude trvat dýl a někdy se naopak objevý další díl během chvilky. Záleží jen na mé náladě a chuti do psaní...:)) to znamená, že s otázkama na další díly můžete jít rovnou...vy víte kam..!! Není to sobecky...
Joo... :D ještě pořád jsem nedodělala to zapisování..co? :D:D No když venku je tak hezky...a já jsmepořád venku..na počítač mi v posledních dnech moc času nezbívá :D:D Ale jednou mě to stejně čeká....budu to muset udělat :D:D (Vůbec se mi nechce!!!! :D:D:D)

Pravá nemoc, žádná simulejšn!!! :D

2. června 2010 v 19:35 | Tissa |  Feelings
Noo tak Tissa je po dlouhý době zase nemocná (no..minulej tejden sem byla dva dny doma ptz sem zvracela, ale to nestálo za řeč :D:D:D)....:D Sice je to jen kašel a děsná rýma, ale i to se počítá...:D A když k tomu přidám bolící hlavu, tak už to nemoc je, ne? :DDD Já teda myslim, že jo!!! :D No díky tomu jsem dneska nemusela na zkoušky z kytary (hroooznáá otrava - děláš tam deset minut kretena, zahraješ pár věcí a deš domů a to všechno dvakrát do roka..) Doufám, že budu doma až do pátku, páč píšeme test z matiky (nesnášim matiku, hlavně geometrii ( s vyjímkou válce) !!!!! Ale zase věci jako: lomený výrazy a rovnice, to mě fakt baví..:D no je to složitější nebo možná jsem jen trochu větší magor :D No nevadí... :D Každopádně se mu chci vyhnout :D A pak je tu literatura (nesnášim literaturu :D:D:D:D) normální čeština je cajk :D Možná by bylo jednodušší říkat, co mám ráda :D :D Ale co ještě nesnášim, to je děják! No ono ani nejde o dějepis jako takovej, ale o toho kreténa, kterýho na něj máme....:D Už stačí...:D nebudu rozebírat školu žejo :D
Takže jenom chci říct, abyste na mě netlačili z povídkama, jelikož jsem teď nemocí omezovaná :D:D:D Ne dobře, jde čistě o mou lenost :D (musela jsme to na něco svést a tohle se jasně nabízelo) Ale tak...píšu...:D Snad se brzo něco objeví...;))
Tak a to je asi všechno, co jsem chtěla...:D Zatím..bááj!! :))