Červenec 2010

Bye!!

27. července 2010 v 13:07 | Tissa |  Feelings
Za několik málo hodin odjíždím - asi tak za 2. Ale i přesto, že nestíhám, jsem prostě nemohla odjet bez rozloučení...:) Jenomže s enemůžu moc rpzepisovat, dole v koupelně se mi napouští vana, abych se ještě vykoupala, než odjedu..:D Takže se tu všichni mějte a cca za 10 dní mě tu čekejte zpět...;) Vaše Tissa....

Ten pravý.....5

25. července 2010 v 11:52 | Tissa |  Ten pravý
Pohla jsem sebou a napsala další díl....;)) Je trochu kradší, už jsem neměla čas ho dopsat...tak jsem zveřejjnila aspoň tohle...:D Už se to psaní komplikuje víc a víc...:D Dneska přijede babička z chaty a já budu muset vrátit notebooka. A pokud se nestane nějakej zázrak a notebooka mi neopravěj do zítřka (to se nestane! :D) už nepřidám žádnou povídku až do mého příjezdu... Doufám, že jsem vás tím moc nezklamala, ale podmínky ke psaní se holt zhoršily..:(
No Doufám, že se vám ten díl bude líbit...:)) Ještě se s vámi zítra nebo nejpozději pozítří ráno přijdu rozloučit...;))) Hezké čtení!
PS: Nekontrolovala jsem to, na to sem už neměla náladu a ani čas..:D

Ten pravý.....4. díl

23. července 2010 v 20:28 | Tissa |  Ten pravý
Jelikož nastali menší komplikace s notebookem - už mě to vůbec nepřekvapuje - dopsání povídky, na který jsem tak makala, jsem musela odložit.
Tak doufám, že vám udělá radost takový menší bonus. Napsala jsem tento díl asi o dvě a půl stránky delší. :)) Tak a teď už dodám jakožto tradičně jen: Krásné čtení!! :))


Moje nadpřirozená schopnost aneb Mr. antitechnik...:DD

21. července 2010 v 22:08 | Tissa |  Feelings
Tááákže....notebook jsem úspěšně odnesla až do opravny....mucheche....:D A ten pán mě samozřejmě jako stálého zákazníka okamžitě poznal. :D Trochu jsem to tam s nim probrala, řekla mu, co se děje a připadala si jako frajer, když jsem tak mluvila o technice :D:D:D:D No nic...:D NakoneC jsme přišli na to, že zřejmě bude něco s grafickou kartou, což by odpovídalo, protože včera jsme instalovala hru a blblo to neobvikle hodně. (tímhle jsem potvrdila jeho myšlenku--->jsem rozenej Sherlock Holmes :D) Říkal, že do týdne to rozhodně nebude, což mi až tak nevadí (vadí, vadí, vadííí!!!!!!!) protože v úterý odjíždim do Itálie a vracim se za deset dní, který bych bez něj stejně musela přežít...;)
A pokud jde o mou smůlu, vim o tom...:D Minule jsem byla u kámošky a nadávala na mě, že když  tam sem, tak se jí strašně seká notebook :D:D Asi mám v sobě nějakou magnetickou sílu :DD Je ve mě něco abnormáĺního!! :D Ale tak co nadělám, že? Ptali se snad Spidermana, jestli chce, aby ho kousnul pavouk a on házel pavučiny? :D Ne! :D Takže se s tím smířím jako on ! :D:D (to víte, mít dva mladší bráchy dělá divy :DD) Ale to už sjem zase někde úplně jinde. :D
A co se týče povídek, ty mám na flešce, takže se je budu snažit psát na jiných počítačích, což ale není vůbec jednoduchý...:D Ale tak snaha se cení..:)))
Zatím se mějte.....:) Ještě se ozvu...:)

      Tissa             
Ta technika....

21. července 2010 v 9:27 | Tissa |  Feelings
No...jak to říct.. jednoduše. Moje skvělá prázdninová nálada byla narušena. Jako už tradičně, se mi něco musí rozbít. A nebyla bych to já, kdyby to nebyl notebook!! ZASE! No jo, notebook po dvou letech začne blbnout a pak je to samá oprava - říkal ten chlap..;))  A já ho mám tak dva roky a tři měsíce :DD Naštěstí to s ním nebude tak vážný (podle mého odhadu) protože se to stává jen párkrát. Někdy vůbec a někdy třeba dvakrát za den. Vyjma včerejška, to sem do toho málem práskla, když se mi to takhle stalo třikrát za sebou ještě k tomu při instalování hry. A co mu zas je? Asi takhle: všechno klape tak jak má, ale zničehonic se mi zorsvítí modrá obrazovka a na ní vyskáčou písmenka, který se za několik sekund rozmažou tak, že se nedají přečíst a nic se neděje. Plus přidám fakt, že mi nejdou roztahovat videa na celou obrazovku a pekelně se seká. Asi si řikáte fakt super zase oprava! No, taky z toho nejsem nadšená, ale dobrá zpráva je, že ho dneksa odnesu do tý opravny co byl minule a budu doufat, že ten přístroj, který byl speciální pro můj notebook tam ještě maj, jinak bych asi čekala pěkně dlouho, než by jim přišel (jako minule).
Tak a tomuhle se říká technický štěstí. Jo a to jsem ještě zapomněla, že mám rozbitou čtečku na kartu v mobilu nebo jak se tomu řiká a uplně rozsekanej foťák, kterej mi ani nespad ani nebyl v prachu nic. A jako tradičně, nám neberou reklamaci, protože je odřenej. Ach jo...:D
Povídky mám hozený na flešce, abych mohla psát na jiných počítačích, takže cajk, ale štve mě to a to pořádně.
Tak to by bylo včechno k tomuhle tématu...:)) Ještě se vám ozvu, jak to bude....:) Užívejte prázdnin ;))


Tissa         

Ten pravý.....3.díl

16. července 2010 v 19:17 | Tissa |  Ten pravý
Nemám k tomu co dodávat.....jen: Příjemné čtení :))

Happy B-day!!

16. července 2010 v 18:46 | Tissa |  Feelings
Zdravím všechny věrné a nevěrné návštěvníky!! :) Dneska v půl 3 ráno jsem se vrátila s rodiči ze Španělska a musím říct, že to byla úplně dokonalá dovolená. Sluníčko svítilo, chvílemi i pořádně pralo, voda byla skvělá a asi čtyřikrát tam byly obrovský vlny, což je přesně moje. Prostě a jednoduše, líbilo se mi tam a příští rok jedu znovu...;)
A teď k tomu, proč píšu tenhle článek. Nevím, jak jsem na tak důležitou věc mohla MÁLEM zapomenout! Vždyť tenhle blog už funguje celý rok!!!! Teda abych se opravila, tak funguje rok a dva dny..:D A že to byl nádherný rok....i když tu byly nějaké ty komplikace s technikou a pozastavením, zvládly jsme to a vy jste mě podrželi tím, že jste mi byli "věrní". A i když začátky byly těžký, troufám si říct, že jsem to zvládla a blog se rozjel..:) Doufám, že už to bude jen lepší a lepší.
Tak a teď trochu opožděně: Všechno nejlepší!!! (14.7.2009)