Srpen 2010

Ten pravý.....7.díl

27. srpna 2010 v 18:54 | Tissa |  Ten pravý
Taky vám to tak uteklo? Myslím prázdniny! Vždyť nedávno jsem se radovala z ukončení základky a přitom už za 5 dní nastupuju na střední! No, nezapírám, že se netěším, ale taky se pekelně bojím..:DD Ještě k tomu mě znovu začaly bolet nohy, tak se bojím, aby z toho zas nebyl pobytv nemocnici...:( No musím doufat, že ne! :) No, když to tak zhodnotím, tohle léto bylo nejvíc stresující.:D Už se těším na zimu! :D Jo, jsem vpořádku, jen miluju sníh..:D Teda spíš lyžovaní..:D Jedeme do Alp, do Itálie a já se nemůžu dočkat..:D Ty vole, ještě ani nezačala škola a já už mluvím o zimních prázdninách...:DDD To jsem prostě já no..:D A jestli se někomu z vás zná, že slovo NO píšu nějak moc často, tak se vám to vlastně nezdá..:DDD je to tak..:D teď jsem si po sobě četla ten text - určitě v něm bude ještě spoustu nenalezených chyb a překliků - a je to hrůza..:D
Ježiš to stačí! :D Zase samý nedůležitý kecy...:D Musím se víc krotit, ale když se dostanu ke klávesnici, musím psát a psát a psát, všechno vám, říct atd atd atd..:D no chápete, ne? :D
Tak ale teď už opravďácky: Hezké čtení!! ;))

Ten pravý.....6.díl

23. srpna 2010 v 21:21 | Tissa |  Ten pravý
Olééé je tu další - už šestý díl!! Takže přeju příjemné čtení!!:))

Předběžná záchrana!!

15. srpna 2010 v 18:31 | Tissa |  Feelings
Nemůžu tomu věřit, ale je to tak. Opět mám přístup k internetu! Trošku jsem si pohrála s bejvalym počítačem - tím, který jsem měla před notebookem - a nějak ho zprovoznila. Je to sice něco jinýjo, než notebook a mnohem hůř se na tom píše, ale co...lepší než nic!! Teď si tam ještě dostahuju pár těch základních programů ( jak by řekl brácha: vytunim si ho xD) a pořádně se v něm zabydlim, páč to do neurčitý doby bude můj novej náhradní kámoš. Tamten mi mamka přiveze a zkusíme se zeptat ještě známých, jestli by se na to nekoukli za rozumnějíší cenu.
A teď se na týhle hříšný klávesnici ještě musím naučit psát.. xD Ano, ano to jsou ty zhýčkaný lidi notebookama s nenahraditelně příjemnou klávesnicí...xD nebo při nejmenším příjemnější, než je tahle...xD No nic.. tak já jdu na to....;)

Italy 2010 - video (waka waka)

11. srpna 2010 v 14:10 | Tissa
Ani nevíte, jak moc bych vám sem chtěla hodit fotky z Itálie, ale nemůžu, musím počkat, až přijede mamka s notebookem. Tak vám sem aspoň dám video z fotek, co pro mě dělala má kamarádka Verča, s kterou jsem tam byla. Podle mě se jí moc povedlo a stojí za shlédnutí...;))

Ano, ano...Tissa opět v pohodlí domova...:))

11. srpna 2010 v 9:36 | Tissa |  Feelings
Tak jsem konečně doma. Včera máma podepsala propouštějící správu a mohli jsme jet. Když jsem po tom hroznym zážitku konečně padla do mojí vlastní postele u nás doma, měla jsem neuvěřitelnou radost. Samozřejmě jsem to, že jdu domů nikomu neřekla, tudíž to věděla jen mamka, takže není divu, že měl zbytek rodiny infarkt, když mě viděl, válet se v obýváku na gauči. No, i když jsem doma, musim do sebe rvát léky...Ale co, hlavní je, že jsem tu.
A teď k tomu, proč jsem vůbec byla v nemocnici. Neříkala jsem to už v předchozích článcích? To je fuk, nechce se mi to kontrolovat, tak to jednoduše zopakuju a tentokrát přidám lékařskej závěr. Začalo to předposlední den v Itálii, kdy jsem měla vysoký horečky, bolesti kloubů a svalů a červené fleky na končetinách. Když tohle všechno přešlo ze dne na den, řekla jsem si, že je to byla jen nějaká jednodení viróza, ale to jsem nečekala, že mě to chyte zas a ještě k tomu v autobuse po cestě domů. Myslím, že ani nemusím říkát, že to byla pekelná cesta. No a pak se to naplno rozjelo. Ještě vyšší horečky, ještě větší bolest (tentokrát jen kloubů) a mnohem víc fleků. Hned jsme tedy jeli k naší doktorce, která nás poslala do Motola, (FN Motol - fakultní nemocnice Motol) kde jsem pro ně byla jako nějaká vědecká záhada. Nikdo nevěděl, co mi je, tak si mě tam po tom, co mi vzali milion litrů krve na testy, nechali. Ležela jsem na dětskym a kupodivu byli sestřičky i doktorky a doktoři v pohodě. (teď přeskočím pobyt tam, kdy jsem ležela na kapačce - nesnášim tu věc!! :D ) A jejich závěr? Nic. Vědí jen, že jsem měla v krvy opravdu rozsáhlý zánět, který potlačili antibiotiky. Plus mi dělali EKG (testy na srdce) a našli mi na pravé komoře 7 mm velký výpotek. Doktorka řekla, že to nijak neohrožuje činnost srdce a že to může být dočasně usazený zánět z té nemoci a že to díky anitibiotikům zmizí, tak doufám, že jo. No v září jdu ještě na kontrolu, tak se uvidí. Nicméně, teď budu ještě týden dobírat antibiotika, ibalginy a vitamín B.
No a to je všechno, co vím. Nikdo vlastně nezjistil příčinu toho onemocnění....
Jo a když už jsem v tom slohování, tak notebook se opravovat nebude, páč chtěj za opravu 8000 tisíc. To by znamenalo, že by jsme za dvě opravy zaplatili téměř 12000, což je SKORO nový notebook. Takže mi ho zase hezky vrátěj a já ho dodělám...:D Máma mi prej koupí novej, tak jsem v klidu. Zatím ho ale ještě nemám, máma pro něj v nejbližší době zajede...;))
No, myslím, že by to už stačilo, ne?? Kecám, kecám a zapomínám na čas...:D Takže se loučím! Pa..:))

Aktuální informace

8. srpna 2010 v 14:42 | Tissa |  Feelings
Už si pomalu zvykám na nemocniční smrad, hnusný jídlo a cpaní se lékama, ale na co si nemůžu zvyknout, je ta omezenost. Sice už nejsem na kapačkách, ale pořád nemůžu ven, nemůžu domů!! Nenávidim nemocnice a tohle je pro mě ten nejhorší trest. Nejhorší je, že já vůbec nevím, kdy mě vlastně pustěj domů. Oni totiž nevědí, co mi je. Super. Pořád řikaj něco o medůze a toxických látkách, který pouští, když někoho žahne, že to klidně můžu mít z toho. Jo, já zapomněla, vy nevíte, co se děje respektive dělo, že? V pár větách. Když jsem se vrátila z Itálie, měla sem vysoký horečky a kloby mě bolely tak, že sem nemohla chodit, vlastně jsem se téměř nemohla hnout. A aby toho nebylo málo, měla jsem totálně flekatý nohy a ruce. Teď už je mi dobře, jelikož do mě narvali všechno, co šlo. Zítra budou výsledky krevních testů - když si na to vzpomenu, zatočí se mi hlava - tak snad už budou vědět a pak mě pustí domů. Naivně doufám, že tomu tak bude už zítra, tak prosím držte palce...:)
PS: na psaní s kanilou v ruce jsem si ještě nezvykla, pořád to bolí, takže žádný slohy!! :DD

Tissa zase jednou někam jela...

7. srpna 2010 v 14:53 | Tissa |  Feelings
Tááák, Tissa se vám vrátila!! No, ale jde o to jak, že? Většina z vás psala, ať se hlavně vrátim v pořádku...no nevrátila...:D Právě teď jsem v Motole - nemocnici (zatím druhej den) a teprve teď mě odpojili z kapačky. Nevědí, co mi je, jenom, že je to fak něco zvláštního...No jo, já mám vždycky něco extra, jinak bych to nebyla já...:D Chtěla jsem vám jen říct, proč jsme nenapsala už včera. To, jak se mi u moře líbilo atd... napíšu, až se vrátím domů, páč teď mě to psaní docela bolí. (mám tu trubičku v ruce...:D) Takže se s vámi zatím loučím, snad mě brzo pustí...;)).....Zatím Pa...:)