Listopad 2010

Ten pravý.....11.díl

21. listopadu 2010 v 15:26 | Tissa |  Ten pravý
Tak jo..dopsala jsem další díl...ale jelikož jde zejtra můj počítač na kopmpletní přeinstalaci systému, nebudu nic psát, takže nevím, jak dlouho bude trvat, než přidám další díl. ALe dobrá zpráva je, že k tomu známýmu dáme i můj starej dobrej notebook....ale nwm, jjstli ho opraví..budu jen doufat...;)) No a jelikož je tenhle počítač totálně v prdeli, páč jsem v něm našla dalších 235 virů, ta odinstalace se šikne...:D Jinak..užíte si už jedenáctý dílek...;))

Že by zas "super" náladička?

20. listopadu 2010 v 21:45 | Tissa |  Feelings
Dívám se tak na poslední komentované články a uvidím komentář u povídky: Začít znovu, která byla věnovaná Koizumi Michiyo. No...za komentáře jsem vždycky hodně ráda, ale když v něm stojí: "Tohle už jsem někde četla, myslím, že u mého Sbéčka." mám chuť vraždit. Tak si to jdu ověřit a ono opravdu... a kdyby jen ta jedna... Víte co dokáže člověka, kterej se s povídkou piplá jak idot několik dní nejvíc naštvat? To, že si jí nějakej chytrák zkopíruje a vloží si jí na svůj blok. A ještě lepší jsou ty diliny, co jí vydávají za svou. (to není tenhle případ) Chápu, že těm "zlodějům" je to úplně jedno, ale já (a další amatérský spisovatelé) se cejtím dost špatně.
Heleďte, jestli tu povídku na blogu chcete, stačí napsat jeden blbej komentář typu: Můžu si u sebe zveřejňovat tvou povídku bla bla bla....?  A já samozřejmě u většině případů napíšu: jo, ale pod podmínkou, že tam bude odkaz mého blogu. Což mě ovšem přivádí k dalšímu spornýmu bodu. Když vám povolím jednu povídku, neznamená, že si začnete kopírovat všechny! No jo, chápu, že čmajznout to, dá menší práci, ale jednou se může stát, že se ten dotyčnej okradenej nasere a třeba přestane psát.
Jinak...přeju hezkej víkend a omlouvám se šťastlivcům s dobrou náladou, že to tu zamořuju depresivními příspěvky! :D

Fakt super no...

14. listopadu 2010 v 22:34 | Tissa |  Feelings
Tak vám jen chci říct, že mi ten debilní virus dává pořádně zabrat..vůbec nwm co se děje...odstranila sme všechno, co mi to našlo...ale pořád nic...pořád ho tam mam č*ráka! Když to nepujde ani dál asi budu muset přeinstalovat celej system.... Nejhorší je že si ani nemuzu prehodit rozepsany povidky na flashku, protože bych spolu s nimi mohla přenést i ten vir...
Jestli se nebudu dlouho ozývat, zbláznila jsem se!

Po*raný viry!! :///

14. listopadu 2010 v 16:40 | Tissa |  Feelings
Ano..ano...přesně jak napovídá nadpis, mám zavirovanej počítač.. přesněji..mám v počítači Trojskýho koně... Nevím, kde sem k němu přišla, ale právě teď prohledávám počítač, jestli tam náhodou není ještě něco. A co nenajdu..další vir...Až dokončím ten test, který bude trvat ještě pěknou dobu, vrhnu se na čištění... No já se z toho fakt poseru! DOufám, že to půjde odstranit... A pak musím skontrolovat ještě bráchy noťas, jestli jsem mu ho tam náhodou nepřenesla taky... což by byl průser páč jsem si k němu připojovala jak mobil tak ipod...
No jo...nějací lidé mají štěstí v lásce, jiní ve hře a ti další v něčem úplně jiném, jen mě se sere všechno na co šáhnu...:DD
PS: nebojte, jsem na jinym počítači, takže se žádnýho případnýho infikování bát nemusíte...:DDD

Ten pravý.....10.díl

12. listopadu 2010 v 21:42 | Tissa |  Ten pravý
No, přidávám další dílek, i když s takovým divným pocitem jakéhosi nesmyslného děje...:D No posuďte sami, ale podle mě už je to až moc přecilivělý...:DD To bude asi mojí divnou náladou během psaní....:D Hezké čtení!!! ;))
PS: Nekontrolováno!!!!!!!!!!!

Em..fakt mě nenapadá vhodnej nadpis...:D

9. listopadu 2010 v 22:09 | Tissa |  Feelings
Zdravím všechny věrné a nevěrné!! :))) Hlásím se z aktuálními novinkami! No..oni to až takový novinky nebudou (až na pár vyjímek)..
Řeknu vám, učitelé se nadobro zbláznili! :D Vysvětlím na příkladu...: Měli jsme tři dny naprostého klidu - žádný testy, jen zkoušení jedinců atd.. No a co oni neudělaj? Smrsknou nám všechny čtvrtletní testy do tří dnů. Takže například dneska jsme psali pět testů a to jsme měli sedm hodin... plus já jsem ještě měla takový povídání na literaturu... Fakt děs...:D Do toho všeho tréninky.. pak nějakej ten volnej čas (když se zrovna nešprtám slovíčka z latiny...) a pak je tu čas na jídlo a spánek....:D A myslím to naprosto upřímně...:D Prostě jedu na automat... pořád to samý..škola jídlo učení jídlo spánekl...:D
No.. ale jelikož nejsem žádná bačkora....:D taky si najdu čas na povídky... i když ve většině volnýho času spíš usínám u televize, něco už jsem napsala.. :))
A ještě k těm učitelům.... já se jim na nějaký jejich: Vy jste přece lyceum, vy to musíte zvládnout, vždyť jedete  podle osnov gymnázií... Jo dobrý.. ale kldyž pak máte padesát tisíc testů a nikdo si neuvědomuje, že máme i jiný předměty než ty jeho, je to holt těžký...;))
No nic...tak jsem si jednou zase postěžovala...:D Radši mi řekněte, jak to máte vy...:))