Leden 2011

Počkej si..počkej si... anoooo Tissa je tu! :D

19. ledna 2011 v 19:32 | Tissa |  Feelings
Ahoj..ahoj...:) Dlouho jsem se neozvala, co? No jo....to jsem celá já...:D Jen vás chci ujistit, že jsem v pořádku...(i když to asi nikoho nezajímá..:D) jen nic nezveřejňuju...:) Vlastně jsem v poslední době ani neměla kdy a dlouho mít ani nebudu.....dneska jsem se vratila z hor a hned v neděli odjíždím na tejden na soustředění (ano..místo školy!!! :D) no a až se nějakýho 30. 1 vrátim domů, neuplyne moc času a jedu na lyžák...myslím, že 6.2.. takže asi chápete, že toho moc nestihnu....plus ještě přidejte moji lenost a fakt, že vlastně nemám na čem povídky psát.
Mimochodem... jen abyste věděli, že na něčem pracuju.... píšu teď jednu povídku - jednorázovku na více dílů -  a moc jsme si jí oblíbila. Jenomže jí nechci zveřenovat, než jí úplně dokončím.....:) mám zatím jen jeden díl...tak mějte trpělivost, věřím, že se vám bude líbit.....;)
PS: Nevím, kolikrát to mám říkat, ale dotazy typu: Kdy bude další díl? apod. mě spíš naserou než pobídnou ke psaní. Nechci dělat závěry, ale podle mě to píšou lidi, co sami povídky nevymýšlí, protože kdyby ano, věděli by, jak je to časově náročný. Píšu povídky, protože mě to baví, ne proto, abych vyšla vstříc každýmu čtanáři. A jestli vás moje povídky baví tak, jak říkáte, tak těch pár dní..popř týdnů počkáte...;)