Září 2011

Až se probudíš.....5

26. září 2011 v 17:12 | Tissa |  Pětiminutovky
Wohohoouuu... nemáte vidiny..;) Opravdu ej tu další dílek.. Sice asi po měsící, ale nevadí no..:D Asi bych to dopsala dřív, ale tak nějak sjem řešila docela důležitou věc a na nějaký povídky jsme neměla moc pomyšlení.. a pak tu byl ten šílený nápad se zrušením blogu... Naštěstí to všechno dobře dopadlo (klepu) a já jsem opět plná elánu..;) Tak a teď už hezké čtení..:)

Chmm...

17. září 2011 v 17:49 | Tissa |  Feelings
Ve zkratce.. mám strašnou chuť seknout s blogem - nejradši bych ho prostě zrušila, ale neudělám to. Nechci, kvůli vám. Jenom kvůli vám...
Stalo se dost věcí, nějaké dobré, nějaké bohužel špatné, ale nějak jsem se s tím vypořádala. Nicméně, zájem o blog, o povídky a jiné články klesl na bod mrazu. Mám toho plný zuby.. Brzo se asi zblázním. Prostě mám nervy nadranc. Svět je nespravedlivej a lidi nevděčný. Z některých mi je fakt na nic.
Takže vás prosím, mějte srtpení a nepište mi se, že chcete další díly.. k ničemu to není. Jak se vám snažím říct, nemám teď zrovna šťastný období.. Až budu mít čas a náladu, napíšu to.. už mi chybí jen kousek..
Buďtě prosím trpěliví...;)