Říjen 2011

Jedu na automat..;)

25. října 2011 v 16:03 | Tissa |  Feelings
Když něco podělám, dokážu to přiznat. A myslím, že tady se to teď docela hodí. Tak zaprvé: slíbila jsem, že budu chodit na stránky svých sb, přesvědčovala jsem vác, že budu přidávat články častěji a nejen povídky... navíc jsem řekla sama sobě, že blog zase rozjedu.. A hádejte co? Nic jsem nedodržela. Umím držet slovo, to jo, ale tomuhle dpst pomohli okolnosti, co se týče mého reálného života, nikoli toho blogového.
Chci vám teď vypsat svůj týdenní plán, abyste mě pochopili.
Pondělí: Trénink.. domů se vracím v deset. Mezi tréninkem mám tři hodiny volna, které věnuji škole a domácím pracem.
Úterý: Taneční. Školu mám do dvou, doma jsem v půl 4 a do tanečních odjíždím ve čtvrt na 6, do necelých dvou hodin volna musím opět vecpat školu a domácí práce. Vracím se v 9.
Středa: V půl 4 jsem doma a ve třičtvrtě na 6 odcházim na trénink. Domů se vracím tak v půl 10.
Čtvrtek: Ve škole končím ve 4 a od půl 6 mám trénink. Jdu rovnou ze školy a domů se vracím až v 8.
Pátek: Můj oblíbený den, jelikož je jedinej volnej. Ten věnuju svým kamarádům a sama sobě.
Sobota a Neděle: Zápasy. Každej víkend až do Vánoc mám zápasy. A když náhodou ne, tak se učím na písemku..
Tak takhle vypadá můj stereotypní týden....:) Žádná sláva.. A taky kvůli tomu nemám na blog skoro žádný čas.

Zas jednou paní technika..:D

22. října 2011 v 12:01 | Tissa |  Feelings
Zdravím věrné návštěvníky :) Mám pro vás dvě zprávy jednu dobrou a tu druhou klasicky špatnou.. Předpokládám, že chcete první slyšet tu špatnou.. :D Takže: Můj notebook se opětně zbláznil. Zmizela mi všechna písmenka a běžel jen proto, že musel. Pokaždý, když jsem otevřela net, hlásilo to chybu. Ale ta dobrá zpráva je, že jsem ho odnesla tátovi mojí nejlepší kamarádky, který se na to podíval.. a ikdyž to chvíli trvalo, opravil to.
Takže omluvte další pauzu v přidávání povídek, respektive i v jejich psaní... Kdyby nebylo bratrovýho notebooku, byla bych naprosto odtrhlá od světa...:D Nicméně, můj veteránek je zase v pořádku a já snad něco dopíšu..;))