Listopad 2011

Jak asi vypadá úplné dno?

30. listopadu 2011 v 19:32 | Tissa |  Feelings
Opravdu nevím, jestli si ze mě život dělá - s prominutím - prdel nebo ne. Přijde mi, že si ze mě udělal svou malou soukromou televizní show. Prostě mi dává jednu pecku za druhou a odněkud zeshora se mi směje. Jinak si to neumím vysvětlit. Asi zkouší, co vydržím, protože pak už nevím, proč se mi tohle všechno děje.
Nechci o tom mluvit podrobně, protože vás prostě neznám osobně. A takovýhle věci se jen tak někomu neříkají. Máme teď doma takový potíže.. Teda spíš já mám problém s někým, kdo se nám asi do rodiny chce vetřít.. Plus mám zas nějaký zdravotní problémy a už nevím, co si mám myslet. jse vystrašená a zmatená. A aby toho nebylo málo, tak blízký člen z rodiny má podezření na vážnou nemoc. Já už se asi fakt zblázním. Někdy mám pocit, že se proti mě všichni spikli.
Mám ve zvyku nedávat na sobě moc znát, když mi něco je. Ale myslím, že moje kamená maska začíná popraskávat. Už nemám sílu to držet v sobě...
Myslete si o mě, že jsme trapná, ubohá a blbá, ale jsem jen člověk, co má city, emoce, a momentálně je úplně na dně.. Bohužel nežiju v jedné ze svých povídek, abych jednoduše zmáčkla delete a vymazala věci, které se mi nelíbí. Takhle to nefunguje. Tohle je totiž opravdový život. Život, ve kterém se momentálně ztrácím.

Až se probudíš.....6 -->2. část KONEC

25. listopadu 2011 v 16:44 | Tissa |  Pětiminutovky
Tak jsem původně myslela, že ho přidám dřív, ale nejak jste s emi na komentování vyprdli....:// No každopádně tenhle přidávám jen kvůli těm pár čtenářům, co jim to aspoň za jendu větu stálo...;)

Až se probudíš.....6 -->1. část

20. listopadu 2011 v 20:32 | Tissa |  Pětiminutovky
Tak jak jsem slíbila... je tady další díl..;) Teda jen půlka... druhou část už mám taky napsanou, ale chvilku s ní počkám..;)) Krásné čtení!! ;))

Zdravím! :)

19. listopadu 2011 v 20:09 | Tissa |  Feelings
Tak jo. tak jo.. dlouho tu zas nic nepřibylo co? No.. nebojte..;) Už dopisuju poslední odstavce posledního dílu povídky Až se probudíš. Hodlám to sem dát co nejdřív.. nevím cca do 3 dnů. Pak bych se chtěla vrhnout na Ten pravý nebo na mojí nenarutovskou povídku, ještě uvidím. Každopádně pište názory.
Jinak bych vám chtěla říct, že jsem právě dočetla Silence - 3. díl série Hush Hush (Zavrženého) od B. Fitzpatrick. U nás ještě nevyšla, ale na netu je v angličtině, anebo si jí můžete úřečíst perfektně přeloženou na tomto blogu..... http://prekladyknih.blog.cz/rubrika/silence-becca-fitzpatrick překládá tam i jiné knihy.. pár jsem jich tam četla a jsme s překladatelkou nadmíru spokojená..:) Vřele doporučuji.. Ikdyž mám raději knihy... ALe než u nás vyjde.. tak to stejnak zapomenu a koupím si ještě knihu...:D
Jo a ve čtvrtek jsme byla s kamarádkou na Zatmění.. a doporučuji všem, co to neviděli!! :) Jen chci upozornit, že mi bylo chvilkama blbě..:D
Teď jdu koukat na Stmívání na primě.. s tim hrozným dabingem...:D