Leden 2012

Tissa je zpět a nese špatné zprávy!

28. ledna 2012 v 13:39 | Tissa |  Feelings
Vážení a milí, vaše milovaná Tissa se vám vrátila!! A moc si to užila! Sněhu bylo mraky, atmosféra skvělá... a co se týče vlekařů.. mmm... ani nemluvím..:D No nic.. mám pro vás dvě zprávy.. jedna je dobrá a druhá špatná (jak jinak). Začnu tedy tou dobrou. Mám napsanou další část povídky Ten pravý.. a myslím, že s emi opravdu povedla.. :) Ale teď k tý špatný.. Notebook mi vypověděl službu. Opět. nechápu to. V jednu chvíli s ekoukám na film a v druhou se mi sekne obrazovka a úplně zšedne... No tak mi nezbylo nic jiného, než ho vypnout, jelikož vůbec nereagoval. Druhý den jsem se opět dívala na film a zas se stalo to samý, ovšem s tím rozdílem, že tentokrát už jsme ho nezapla. Vždycky, když se ho pokouším zapnout, normálně se rozsvítí tlačítka a pak začnou jen blikat. Je vd,idět, že se opravdu snaží, ale ne a ne se zapnout. Povídku mám samozřejmě ulloenou tam. A opravdu to nechci psá znovu.. navíc by to už ani nebylo stejný..:( Takže jsem zas nasraná. Už mě štve, jak si pořád dělá, co chce. Neřeknu, kdyby mi třea spadnl, ale já se k němu chovám jak k diamantovým naušnicím..:D Má hezky svoje místečko a hlídám si ho. Jsem fakt bezradná. Máma bude volat zas známýmu, tak uvidím.. Ještě vám dám vědět.. zatím budu pokračovat v dalších dílech tady, ale zveřejním je, až se dostanu k tomu 20. Jestli se nesmaže... to by mě asi trefilo.

Bye..:*

20. ledna 2012 v 15:46 | Tissa |  Feelings
Před dvěma týdny.. nebo tak nějak.. jsem vám sem dávala info o tom, kdy budu pryč.. A bylo tam 21.1 odjezd směr Šumava. No odjíždím už dneska a vrátím se příští sobotu. Tentokrát vím, že tam internet rozhodně nechytnu, což na špičáku ano.. No nevadí.. alespoň budu mít čas psát povídky...:)) Tak jo.. mějte se tu pěkně.. pa:*

Tissa...

Story about me..

18. ledna 2012 v 21:15 | Tissa |  Feelings
Tak jo.. nevydržela jsem to... :D Takže vám to sem dávám.. udělejte si o mně obrázek, jaký chcete.. a klidně pište všelijaké kritiky, ale i pochvaly...:D Více pod celým článkem! :)

Tissa přemýšlela..:D

18. ledna 2012 v 19:27 | Tissa |  Feelings
Tak nějak jsem přemýšlela... Tenhle blog funguje už nějakej ten rok, ale vy o mně vlastně vůbec nic nevíte.. když teda nepočítám to, že ráda píšu. No a napadlo mě, že kdybyste chtěli, mohla bych vám o sobě něco říct. Jestli vás to nezajímá, tak se vám vnucovat nebudu...:D Jen mě to tak napadlo no..;) tak pište ano/ne...:))

Ten pravý.....19. díl

15. ledna 2012 v 12:14 | Tissa |  Ten pravý
Chtěla jsme vám udělat radost, protože většina z vás stojí při mně. Tak jsem se odhodlala dopst další díl. Není extra dlouhý a vůbec jsme ho nekontrolovala! Ale doufám, že i tak vás potěší..:)) Tak a teď si utíkám zabalit, jedu totiž do bazénu..;)* Krásné čtení..

Nová strategie..aneb pryč s kopírkami!

13. ledna 2012 v 20:09 | Tissa |  Feelings
Takže.. ta rádoby spisovatelka, co kradla povídku (nejen mně!) jí smazala. Ale víte co..? Jaký to má smysl? Už to udělala.. dokonce více lidem a ne jednou.. a já nechci, aby jí to takhle procházelo. Měla by za to nést nějaké následky, nemyslíte? A nemluvím o nějakym blbym nahlašování, který stejně nepomáhá, protože ti, kteří to mají na starost se nám na to zhluboka vykašlou.. napadlo mě něco jiného... Chtěla bych poprosit všechny, které kdy tahle osoba něčím podobným zaskočila, nebo je naprosto znechutilo její chování, (myslím tím samozřejmě krádeže) buďte tak hodný a věnujte tomu jeden kraťoučký článek na svém blogu. Chtěla bych, aby se to dozvěděli i ostatní lidé, kteří nevědí o tom, co dělá. Zabere to jen pár minut.. buďte prosím tak hodní a udělejte to - pokud vám záleží na mých, ale i ostatních povídkách, se kterými si dávají skuteční autoři takovou práci. Stačí napsat to, co dělá a dát k tomu adresu jejího blogu.. Tuhle: http://shippuden-online.blog.cz/ a samozřejmě poprosit ostatní, ať to opět šíří dál na svém blogu.
Když už je to nahlašování k ničemu, alespoň by to mohlo zamávat s tou její pěstovanou návštěvností.. Jo, možná jsem svině, ale upřímně, vybrala si špatný blog. Se mnou si zahrávat nebude..;)) A předem děkuji všem, kteří to udělají!!! Budu vám strašně moc vděčná! Opravdu moc! A když už nemáte blog a přesto se chcete zapojit, můžete alespoň skrze komentáře..;))
Možná jsem naivní, když si myslím, že mi pomůžete, ale já věřím, že se někdo najde..:)) Já od ní tu omluvu prostě dostanu!!! A nechť je to varování pro jiné zlodějky a zloděje!!

Ať žije kopírování aneb jak jedna slečna psala mou povídku..:D

12. ledna 2012 v 20:29 | Tissa |  Feelings
Bože... opravdu nejvíc mě dokáže pobavit ta lidská ubohost..:DDD Že mi nějaká "super spisovatelka" ukradne povídku je jedna věc, ale když se s ní chci bez problémů domluvit a ona mi místo toho zakáže veškeré komentáře a naprosto mě ignoruje, je věc druhá. Opravdu nesnáším ignorování... nenávidím ho... Ježiš.. je mi jí líto..:D Nechápu, jak může být někdo tak... však víte..:D Jako jestli je tak naivní a opravdu si myslí, že nikdo nepozná moji povídku, tak se docela plete holčička..:D Tím nechci říct, že jsem nějaká supermegaboží spisovatelka, ale upřímně, myslím, že se najde pár lidí, kteří poznají, že povídka patří mně. Navíc každý má svůj osobytý styl.. i já i ona..
Prý nejsem první, které ukradla příběh, tak se všichni raději přesvědčte, že tam nenajdete i svá díla. ;)) tady jen abyste věděli, že nekecám a mohli prohledat její "vlastní" díla. http://shippuden-online.blog.cz/1201/strach-z-lasky-1-dil Bože.. kdyby aspoň změnila název..:DD No nic.... tohle mě vždycky pobaví..:D

Měj se Praho! :)

6. ledna 2012 v 21:42 | Tissa |  Feelings
Jak už z názvu vyplívá, zítra odjíždím z Prahy..:) Přesněji, jedu na Šumavu - na Špičák..:) Strasně moc se těším, hlavně na to prostředí a lyže..;) Jedu na týden, takže se vrátím nejak 14.1... no ale dlouhoi tu nepobudu a zase pojedu na hory.. tentokrát s tátou...:D Pak budu chodit asi týden do školy, načež mi parádně padnou přímo do rány jarňáky.. no a po jarňákách jedu na lyžák...;)) Chmm...:D Bude to docela rušnej měsíc..:D No co... myslím, že si to zasloužím..;)) Tak jen abyste měli přehled, napíšu vám sem datumy mé nepřítomnosti..;)

7. - 14. 1 - Špičák
21. -28.1 - Opět Šumava, ale tentokrát jen Nové Hutě (plus nějaký ten den na německých sjezdovkách! Juchůů..:D)
18. - 25. 2 - Lyžáček, aneb party hard po celý týden!!! ;D

Ještě bych chtěla říct, že tenhle týden by měla být na horách k dispozici wifina, ale nic není stoprocentní...;) Takže uvidím, ale každopádně toho 21. 1 a pak 18. 2 určitě mít připojení nebudu a už vůbec nebudu smolit povídky..;)) To jen, abyste věděli, co a jak..:)
Táááákže drazí a milovaní.. mějte se tu v tý špinavý Praze (i mimo ní) dobře, a já na vás budu myslet v té čisté přírodě..;D :* Pááá

Ten pravý.....18.díl

3. ledna 2012 v 22:28 | Tissa |  Ten pravý
Popravdě.. nečekala jsem, že to dneska dopíšu. Měla jsme se učit češtinu, jelikož zítra píšu rozhodující písemku, ale tak nějak z toho sešlo a já se raději vrhla na tohle..:D No upřímně, je to mnohem lepší varianta toho, na čem bych mohla večer dělat. CHtěla jsem se na to podívat už v neděli, ale co si budeme povídat... toho jsem nebyla schopná..:D No co, Silvestr je jen jednou za rok.. a v tomhle případě poslední vůbec..:D Ne? :D No nic... užijte si čtení..;))