Březen 2012

Supernatural

28. března 2012 v 20:03 | Tissa
Neděste se.. to se jen Tissa pokoušel kreslit..:D Chtěla jsem se o to s vámi podělit hlavně proto, že je to k NOVÉ POVÍDCE, kterou chystám poté, co skončí ta současná dílovka - TP. Už podle názvu asi tušíte, že název nového příběhu bude SUPERNATURAL. Už mám v hlavě vymyšlený příběh, alespoň začátek.. takže hned co dopíšu TP, vrhnu se na to.. CO já vím, možná.. že i dřív..:))
PS: to na obrázku neměl být pokus o Sasukeho( i když v povídce bude mít společně se Sakurou hlavní roli), ale jen nějaká odrůda člověka..:D Nebudu říkat, co přesně to je, abych vás nepřipravila o překvapení..:)
Jen chci upozornit, že to vypadá ještě hůř než na živo. Je to totiž focený..:D


Vím, ten obličej je dost marnej a celý je to krapet nakřivo, ale stejně mi to nedalo a chtěla jsem slyšet váš UPŘÍMNÝ názor..:) Takže sem s ním..:) Já vám za něj nohy neutrhu, jsem zvyklá na ledaco..:)

Ten pravý.....21.díl

20. března 2012 v 21:43 | Tissa |  Ten pravý
Přidávám další díleček.. je to trošku o hraní na city.. jelikož zrovna teď neprožívám zrovna parádní období... Ale to je jiný příběh.. Jen tím chci říct, že jelikož s tím má nálada co dočinění, určitě to tam rozpoznáte...;)) Užijte si počteníčko a napište názor.. však to znáte..:)

Ten pravý.....20. díl

13. března 2012 v 16:13 | Tissa |  Ten pravý
Neděste se, nemáte vidiny..:D Opravdu jsem přidala další kapitolku..:) Celý týden jsem doháněla školu a ještě stihla chytit jednodenní chřipku... Noo... a tohle jsem prosím splácala za dva dny..:D Ano, musela jsem to psát celé odznova!!! Jelikož můj notebůůůček se jen tak neopravý..:/ Nevadí mi to..:) Tenhle počítač je libovej..:)
A jinak.. uvědomila jsem si, že jsem vám ani neřekla, jak jsem se měla na lyžáku..:) Je to na dlouho, ale řeknu vám, že to byla paráda.. nejlepší lyžák vůbec.:) Sice mám pár pořádných průserů, ale to k tomu patří..:D
Tak a teď už krásné čtení..:*