Červenec 2012

Prosbička! :)

31. července 2012 v 15:29 | Tissa |  Feelings
Ahoj... ahoj..:) Začnu obdvyklou otázkou: Jak si užíváte prázdniny?:) Já jakžtakž jo... 14 dni jsem byla na brigádě, ale většinu peněz už jsem utratila za hadry. :D Taky jsem už stihla být nemocná, bydlet s kamarádkou a přijít o nový mobil.. Takže paráda:/ Jinak... co se týče psaní a blogu... Vím o sobě, že jsem mizerná adminka a taky si uvědomuju, že bych měla přidávat více článků a všeho, ale nadruhou stranu si říkám, že vás moje žvásty a ostatní věci jako jsou videa apod. nezajímají.. Tak se aspoň snažím soustředit na povídky. Už mám napsaných nějakých 20 stránek ve Wordu povídky Supernatural. Už jsem jí chtěla dokonce zveřejnit, ale pak jsem si řekla, že bude lepší, když jí nejdřív buď dopíšu celou nebo alespoň většinu. Alespoň pak budu přidávat díly rychleji a nebudete v tom mít zmatek..;) Tak vás trašně prosím vydržte, buďte trpělivý a nezavrhněte tenhle blog..:) myslím, že to za to čekání bude stát..:)
Jo a chtěla jsem se vás zeptat máte někdo zkušenosti s natáčky do vlasů? Přesněji s těmi samodržícími na princip suhého zipu? Nezacuchaly se vám do vlasů? A spíte v nich? Jsou to tyhle:


Chci si je koupit, páč si nechci ničit vlasy kulmou... a kudrliny se mi opravdu líbí :) Díky za odpovědi..:)

volání o pomoc! Aneb ČTENÁŘSKÁ NOUZE!

5. července 2012 v 11:37 | Tissa |  Feelings
Koukám, že už zase uplnyulo sto let od doby, kdy jsem se naposledy ozvala. Důvody? Všemožné, nemožné i obyčejné. Tak nějak jsem si užívala konec školního roku - respektive začátek práznin. No.. a na blog jsem pomyslela jen s obtížemi. I přesto jsem se pustila do psaní té nové povídky.. Něco málo (když říkám málo, myslím tím opravdu málo) jsem už sesmolila, upatlala a sepsala, ale zaím né tolik, abych to mohla zveřejnit. Na epilog TP jsem se ještě nevrhla a popravdě se mi do toho nechce. Tak povídka mě totiž absolutně přestala bavit.. :D NO nic.. teď důvod, proč píšu.
Chtěla bych vás poprosit, kdybyste byli tak hodní a napsali mi do komentářů tipy na opravdu dobré knížky. Mám ráda dobrodružné romantiské fantasy, ale s podmínkou, že tam musí bejt ta romantika!!!! Prostě kluk, holka, nakonec spolu! :D Chápete? Mezi moje nejoblíbenější knížky patří Sága Zavrženýho a Vampýrská akademie. (četla jsem i Školu noci, ale ta mě teda vůbec nebavila) Tak bych prosila, aby to byly knížky podobného žánru. :) Děkuju mnohokrát :)