Leden 2013

No time!

22. ledna 2013 v 21:41 | Tissa |  Feelings
Čauky, čauky..:) Asi jste si všimli, že se tu dlouho nic nedělo. No, mám pro to jednoduchý vysvětlení. Nemám absolutně čas, nic nestíhám a jsem v hroznym skluzu! Kromě práce a školy nestíhám vůbec nic. :( Před několika dny jsem se vrátila z hor, ale přijde mi, jako bych nikam neodjela, vůbec jsem si neodpočinula... Je to tak.. navíc nám teď kompletně překopali rozvrh, takže buď máme od sedmi nebo ve škole tvrdneme do čtyř. Pecka. Mám toho mega moc a strašně mě mrzí, že se nemůžu věnovat povídce.. Snad se to už uklidní.. je konec pololetí, tak už by mohlo..:)
Jinak, znáte seriál American horror story? Jestli ne, a máte rádi horory, podívejte se na to..:) Je to skvělý..:) První série se odehrává ve strašidelnym domě a druhá ve starym blázinci. Druhá se mi líbila asi víc..:) Vůbec to na sebe nenavazuje, takže se můžete začít koukat klidně nejdřív na druhou a pak na první...;)
Trošku jsem odbočila. Budu se snažit, opravdu budu, ale neslibuju, že s tím do týdne něco provedu.. Tak buďte trpěliví...

Tissa