Duben 2013

Bohužel mě nenapadá žádný originální nadpis.

29. dubna 2013 v 21:16 | Tissa |  Feelings
Nevím, jak vy, ale já už se prostě nemůžu dočkat prázdnin! Škola mi bere tolik času... a nedostatek volna mě vyčerpává!! A když už končím dřív a nemusím nic zařizovat, vracím se ze školy s takovým bolehlavem, že nejsem schopná absolutně ničeho! Bože, zdá se to nekonečný...
Jinak.. znáte takový ten stav, kdy něco děláte a najednou si všimnete něčeho kolem sebe a BUM! pomyslíte si, že tohle by byl skvělej příběh? Mě se to stalo včera..:) Přišlo to znenadání.. sice ještě nevím, strukturu té povídky, co by z toho mohla vzejít, ale vím, že jí prostě musím napsat...:D Tak do budoucna, až mi bude Supernatural lézt krkem, nosem a ušima... odpočinu si od toho a napíšu nějakou vícedílnou jednorázovku, ve které použiju tenhle nápad..:)
Jinak abych pravdu řekla, v posledních dvou dnech nejsem schopná sednout k počítači a psát... přijde mi to moc složitý a namáhavý a nevím, co všechno ještě..:) Nevím, co s tím... půjdu se vykoupat a pak to nejspíš nějak zkusím překonat a dokopat se alespoň k pár odstavcům..:) Ať nemusíte čekat takovou dobu..:)
Málem bych zapomněla!! Chtěla bych vám poděkovat, že sem chodíte..:) Oproti minulým dvoum týdnům stoupla návštěvnost.. za což jsem nesmírně vděčná.:) Blogu snad opět začne svítat na lepší časy. :) Tak ať to nezakřiknu..:)
Užijte si zítřejší čarodky... a moc se nestřískejte..:P Já to rozhodně udělám ...s rezervou samozřejmě..:D potřebuju vypnout.. však to chápete ne...

Malý flashback mé skromné tvorby..:)

28. dubna 2013 v 23:17 | Tissa |  Feelings
Tak nějak jsem (zřejmě v zápalu nudy) si zavzpomínala na své úplné začátky tady na blogu. Trošku s obavami jsem se pustila do čtení několika dílů své úplně první povídky a pak jí následovně porovnala s tou aktuální.. Nebo jinak: poté, co jsem si přečetla Strach z lásky, jsem ještě hodinu rozmýšlela, jestli jsem v tu dobu náhodou neprožívala nějakou psychickou újmu..:D TADY, KDYBYSTE SE CHTĚLI POBAVIT! Bože, to byly časy, za které se ve svém životě asi nejvíc stydím... jak je to dlouho? 4 roky! :D Trapná, naivní čtrnáctiletá holka, absolutně nic netušící o tématu, který jsem v té povídce psala..:D Myslím, že mohu hrdě prohlásit, (bez toho, aniž by to smrdělo samochválou) že jsem po dovršení osmnácti let, získání několika zkušeností a tvrdých životních lekcí, jdoucích ruku v ruce s trpělivostí a touhou se ve psaní zlepšovat, úplně někde jinde..:) Stoprocentně jsem se zlepšila.. a jsem proto na sebe hrdá..Protože jsem vydržela něco, co mě skutečně baví.. a ikdyž to má do dokonalosti ještě hooodně daleko, věřím, že jsem na dobrý cestě.. a uvidíme, třeba za další čtyři roky budu taky někde úplně jinde..:) A ikdyž od vás často slýchávám, že mám talent, (za což jsem samozřejmě neskutečně vděčná a moc si toho vážím) musím citovat, co jsem přečetla na netu od jednoho moudrého člověka: Talent je jako ostrý nůž - je dobré ho mít, ale když se s ním nenaučíš pracovat, jednou až ho budeš potřebovat, ti bude k ničemu.
Takže tímto bych vlastně chtěla povzbudit všechny, kteří píšou.. Pište!! Pište pro sebe - biť jen do notýsku, který zahrabete do šuplíku, pro kamarády, pro všechny, kdo to ocení.. protože jen pílí a trpělivostí docílíte svých vysněných výsledků!! :) Přeju vám štěstí a hodně úspěchů... a to samý prosím přejte i vy mě...:)))
Nemusím mít nejvíc navštěvovaný blog, ani moc komentářů, stačí mi vědět, že je tu pár lidí, kteří mé povídky čtou a pravidelně čekají, až přidám nový díl.. ikdyž se někdy musím stydět, jak dlouho mi to trvá! O to víc si vás cením!!
DĚKUJI VÁM VŠEM MNOHOKRÁT!! NEBÝT VÁS, NIKDY BYCH U TOHO NEVYDRŽELA! :*

Prosím, poraďte! :)

28. dubna 2013 v 14:11 | Tissa |  Feelings
Mám na vás takovou prosbičku...:) Nemohli byste mi do komentářů napsat tipy na nejherčí filmy?:) Romantický prosím!!:) Klidně komedie, fantasy, drama... cokoliv.. ale ROMANTIKU! :)) Mám na to v poslední době náladu.. ale nevím, na co koukat, jelikož jsem viděla snad všechny filmy..:D Jinak.. kdybyste věděli o nějakém takovém filmu z prostředí střední školy...bylo by to uplně super..:D Děkuji vám moc..:**
Jinak.. teď jsem brouzdala po youtubu a narazila na tuhle scénu z Cinderella story s Hillary Duff..:) Určitě jí všichni znáte.. tak jen pro připomenutí :)


Tuhle část filmu prostě miluju..:D A pak samozřejmě tu závěrečnou líbací scénu na hřišti v dešti! :) Je to prostě klasika..:)

Supernatural.....10.kapitola

27. dubna 2013 v 23:09 | Tissa |  Supernatural

Docela jsem se do toho pustila.. a po tom, co jsem půlku dnešního dne strávila psaním, přidávám desátý dílek..:) Jen doufám, že to za tu práci stálo a že mi to hezky okomentujete..;)
Krásné čtení :*

Supernatural.....9.kapitola

24. dubna 2013 v 21:01 | Tissa |  Supernatural

Tak pro všechny trpělivé čtenáře... dneska jsem trošku pohnula a dopsala devátou kapitolku..:) Není moc dlouhá.. příští snad bude delší..:) Tak krásné počteníčko..:)
Jen dodávám, že jsem to opět nekontrolovala.. nemám na to sílu..:)

News!

23. dubna 2013 v 21:59 | Tissa |  Feelings
Tak hned na začátek začnu tou nejlepší správou... Ve čtvrtek v 18:55 se mi narodil brácha. Jmenuje se dominik..:) Je to pěknej lump, ale je k sežrání..:) Navíc už zřejmě pochopil, že když zabrečí, dostane , co chce..:D Tak tu máme trochu veselo..:)
Další dobrá správa... blíží se období maturit = méně učení, nějaké to volno a stonásobně lepší nálada!!! A pak už jen měsíc a končíím!! Teda ne tak docela, ale začínají mi praxe v podobě různých exkurzí jako např.: psychiatrie v Bohnicích (kam se mimochodem těším asi nejvíc), pitva, chirurgie.... a mnoho dalších...:)
A ta třetí správička.. trochu jsem zatla zuby a ve volném čase splácala další díl Supernatural.. teda ne úplně... ještě mi kousek chybí... tak tu během týdne čekejte další díl..;) Ale zatím... buďte trpěliví..:) Odměním se za to.. vždyť to znáte..:))

Life is a bitch ;)

15. dubna 2013 v 20:08 | Tissa |  Feelings
Jsem sice nesmírně ráda, že se vám moje povídky líbí, ale byla bych ráda, kdybyste si to popohánění odpustili.. Nechápejte to zle, ale už samotnej pocit toho, že mám rozepsanou povídku a nejsem schopná jí dokončit, je dost frustrující.. a když mi pak x lidí napíše, abych sebou trochu hejbla, ztrácím veškerou chuť..
Nechci vám to vyčítat, jelikož nevíte, že mám teď dost starostí a problémů (jak byste mohli, když sem se tak dlouho neozvala..:/ ) a opravdu ráda bych něco napsala, ale je toho strašně moc. To, že se máme zkouškový období už ani nepočítám.. do toho se přidala autoškola.. kterou jsem teda úsěšně složila a už se nemusím potit v socce!! Pak je tu mámino těhotenství.. ano, máma čeká dítě, přesněji kluka.. a termín má za dva dny, takže je to tu dost hektické.. navíc jsem teď točila dokument do školy, který jsem stříhala asi 15 hodin.... musím si vydělávat, stíhat domácí práce a řešit zdraví, jelikož mám podezření na mononukleozu.... takže pecka... dneska sem byla na testech... a opravdu si přeju, aby byly v pohodě... všechno by to jen zkomplikovalo.. Navíc mám v plánu letět k moři - do Egypta - s kamarádkou, ale máme teď krizový období.... pak se do toho připletl ještě jeden hajzl, kterej mě svým odporným chováním dokázal položit na kolena jako ještě nikdo... Jasně, zdá se vám to normální.. říkáte si, že tohle musí každý normální člověk zvládat.. ale když se to všechno stmelí do sebe a přidají se detaily a zápletky, o kterých nemáte ani páru... je to dost na houby.. a věřte mi, že už jsem v životě zažila pár hnusných chvil, které bych nikomu nepřála.. ani nepřátelům... A tenhle nekonečný cirkus zvaný život, mě pomalu ale jistě přivádí k šílenství...
No nic.. chtěla jsem jen, abyste věděli, jak to se mnou teď je.. a snažili se mě alespoň trochu pochopit..:)