Květen 2013

Stav nejvyšší nouze!!!! :)

27. května 2013 v 21:13 | Tissa |  Feelings
Ještě jednou se vám omlouvám... o víkendu sem se k psaní vůbec nedostala... Mám velký, ale opravdu velký trable s ekonomií... celý pololetí jsme na to kašlala (úplně!!) a bylo mi jedno, že dostávám špatné známky.. na testy sem se vůbec nepřipravovala ani když jsem věděla, že dobrou známku nutně potřebuju.. a teď?? Bojuju, abych neměla zkažené prázdniny nějakým hloupým reparátem... V pátek píšeme z celýho roku, což je naprostá podpásovka.. a já musím dostat max. 2... Nechci, abyste si mysleli, že jsem hloupá, to opravdu nejsem.. a normální člověk to pozná i z mého psaní(snad:D), ale jsem strašný lajdák.. Bože, nesnášim se za to.. Jestli budu dělat repec, tak se zblázním... U ostatních předmětů to vždycky nějak při zkoušení okecám.. ale ekonocmická situace našeho státu a všechny ty podrobnosti okolo.. jdou naprosto mimo můj svět..:D Dejte mi do testu rozbor věty, ale nechtějte po mě vypočítat míru inflace...:D
Říkám vám to hlavně proto, abyste se vžili do mé situace a pochopili, že tenhle týden se to tu opravdu nehne..:( Omlouvám se, ale je to stav nouze..

Hola!

24. května 2013 v 19:02 | Tissa |  Feelings
Hlásím se vám... vlastně hlavně proto, abych vám řekla, že testový období je v plném proudu.. a já, jelikož jsem na to celý rok více méně kašlala, mám teď co dohánět... :D Takže proto tu od posledně nic nepřibylo.. Ale nebojte, pokusím se něco splácat přes víkend..:)
Jinak.. četl někdo z vás mangu? Bože, nejdřív se z Tobiho vyklube Obito, pak z už tak dokonalýho Minata udělaj ještě lepšího za pomocí stejného Kyuubi modu jako má Naruto... a aby toho nebylo málo, objeví se Sasuke, který zničehonic obrátil a rozhodl se, stát hokagem... Nevím, jaký na to máte názor vy... ale mě už to přijde přehnaný! Navíc jsem čekala, že bude zlej Sauke bojovat proti Narutovi... Zatím to ale vypadá uplně jinak..:/

Supernatural.....12. kapitola

12. května 2013 v 13:10 | Tissa |  Supernatural

Krásné čtení..;)

Však to znáte.

11. května 2013 v 23:09 | Tissa |  Feelings
Tak jo.. snad vám udělám radost, když vám řeknu, že už mám dopsanou dvanáctou kapitolu..:) A navíc, je delší než normálně! :) Zítra, až jí zkontroluju, tak jí hned zveřejním, teď už na to nemám sílu :D.. a vím, že tam bude mega překliků. :D Tak se těště, snad se vám bude líbit..:)
Jinak.. vůbec tu školu teď nedávám..:D takhle hodně jako letos jsem na školu snad nikdy nekašlala.. a taky to tak podle toho vypadá. :D Vážně bych v tomhle chtěla být jako moje kamarádka, ta se musí naučit na každej test... jinak by se zbláznila.. taky má na konci třeťáku samý jedničky..:D Stydim se.. stydim :D Aspoň, že ty slohy ve škole mi jdou... díky tomu, jak pořád píšu povídky..:) Čeština je celkově v pohodě..:) Horší je matika a fyzika.. na to jsem nikdy mozek neměla..:)
Ach jo.. musím to vydržet ještě měsíc.. pak už jen na ty exkurze a nazdar bazar...:)) No nic.. jdu si pustit The vampire diaries a spát..:D Dobrou..:)

Když o sobě škola dává znát.

8. května 2013 v 22:58 | Tissa |  Feelings
Nebojte, pořád žiju...:) Jen jsem měla trochu hektický týden: hlídala jsem bráchu, učila se a pomáhala doma.. volný čas jsem pak věnovala přátelům a na blog mi ho moc nezbylo.:) Ale žádný strach, dneska jsem sesmolila značnou část další kapitolky, takže se tu brzy jistě objeví..:) Prosím, buďte trpěliví, dělám, co můžu..:)
Jinak.. jde ještě někdo zítra do školy? Nebo je naše škola jediná, která nemá ředitelský volno? Je to fakt na hlavu.. navíc zítra píšu 6 testů :D Fakt super... teď všechno doháním a vytahuju, jelikož mi fakt hoří u prdele :D Kašlala jsem na to celej půl rok a takhle to pak dopadá... :D No jo.. to jsem prostě já..:) Ale věřím, že nejsem jediná... tak všem flákačům držím palce, ať to dobře dopadne, a vy je zas držte mě! :)

Supernatural.....11. kapitola

2. května 2013 v 18:18 | Tissa |  Supernatural
Nakonec jsem to dopsala už včera večer, ale neměla jsem to vůbec zkontrolovaný a bála jsem se, že tam budou nějakýblbosti a nesrovnalosti..:) Tak jsem to hned, jak jsem přišla z hlídání (hlídám roční batole).. cca před půl hodinou.. přelítla očima.. a něco málo ubrala a přidala.. tak snad už to bude v pořádku... ale nezaručuju to na 100% jelikož jsem strašně unavená. Ze včerejška na dnešek sem spala asi jen 4 a půl hodiny... nemohla jsem usnout.. a ted sem tři a půl hodiny tahala to děcko... umírám..
Doufám, že se vám bude díl líbit...:)) Krásné čtení :)

Když má Tissa "štěstí"

1. května 2013 v 17:41 | Tissa |  Feelings
Jak jste si užili pálení čarodějnic? Byl někdo z vás na Ladronce nebo se kouknout na Majáles? Jinak já jsem včera měla pěkně tenkou hranici mezi životem a smrtí :D S kamarádkou jsme si dělaly Bouly ... koupily jsme si dobrý růžový víno, spoustu ovoce a ledu.. a nakrájely to tam... měly jsme to v takový velký skleněný nádobě... No a řikám tý kamarádce, aby to míchala opatrně tou kovovou naběračkou.. a ona jojo neboj.. no a jen to dořekla, tak ta nádoba praskla.... zachránily jsme co se dalo a protože nám to bylo líto vyhodit, tak jsme to přecedily přes látkový kapesník... a celej večer jsem se pak bála, že vypiju sklo a rozřeže mi to střeva..:D Ale asi to dopadlo dobře, protože zatím žádný příznaky nepociťuju..:D
No a jinak.. už mám skoro dopsanou další kapitolu..:) Tak to tady brzo čekejte.. nevím, jetsli ještě dneska.. spíš zítra nebo pozítří..:) Uvidím, jak budu stíhat..:)