Červen 2013

Arrivederci!

26. června 2013 v 22:46 | Tissa |  Feelings
Už přes týden sháníme s kamarádkou nějakej last minute. Pokaždé, když jsem nějakej našla, zjistila jsem, že byl pár minut přede mnou vyprodán. Pecka. No.. ale konečně se nám poštěstilo a uvolnila se dvě místa do Bulharska - do nádherného hotelu skoro u pláže. Takže konečně vypadnu z Prahy a od všeho si odpočinu. A co to znamená pro vás?
Asi mě budete nenávidět, ale na 99% tu odtěď až do 8.7 nic nepřibyde. Vůbec jsem neměla čas, něco splácat, jelikož jsem každou volnou chvíli na počítači trávila hledáním dovolené. Doufám, že mi to prominete. Musíte to brát z té lepší stránky. Vrátím se odpočatá, plná elánu a se spoustou nových nápadů. Alespoň doufám, že to tak bude.. přece jen, stát se může cokoli. Ale budeme myslet pozitivně! :)
Tak se tu lidčky krásně mějte a v pátek v 5:20 si na mě vzpomeňte - to budu odlítávat. :) Pa! :*


Supernatural.....13. kapitola

13. června 2013 v 22:39 | Tissa |  Supernatural
Další kapitola je dopsaná. Doufám, že uspokojí vaše očekávání. Musela jsem sebou trochu hnout, jelikož jsem to potřebovala dopsat do dneška.. zítra jedu na ten votvírák, takže by tu nic nepřibylo a ani nepřibude..;) Tak si užijte čtení a prosím napiště mi váš názor. :)

Je to tam :)

10. června 2013 v 19:26 | Tissa |  Feelings
Neděste se, že nepřibyla žádná povídka..:) Snad to co nevidět napravím, ale musíte vydržet.. Měla jsem napsaný celý díl ale tak nějak mi tam dost věcí nesedlo, tak jsem to smazala a začala od půlky a úplně jinak.. :) Hádám, že do konce týdne by tu měl určitě být.;)
Jinak můžete mi gratulovat, jdu do čtvrťáku :D.. A zítra mám poslední vyučovací den.. pak už mě čekají jen praxe..:) V pátek jedu na otvírák, tak doufám, že nebude pršet.. a trochu se odreaguju od toho Pražskýho hnusu..
Užijte si zbývající dny školy.. já už se na učení zase pěkně dlouho nepodívám! :D

Konečně...

5. června 2013 v 11:54 | Tissa |  Feelings
Konečně jsme se tady dočkli a Berounka začala klesat.. Dneska ráno je o dost níž než včera večer, ale spoustu lidí je stále zaplaveno.. a nemohou se vrátit do domů, dokud voda úplně neopadne. Je to hrozný.. Včera byli všichni, kteří bydlí v povodňové části bez proudu - i my .. což vzhledem k tomu, že máme dvou měsíční dítě, nebylo zrovna příjemné... Naštěstí je to nejhorší za náma.. teď už musíme jen čekat a držet palce Ústí a okolí.. protože Labe ještě neskončilo..
Držím palce, ať to dobře a hlavně rychle skončí :)

Povodeň 2013

3. června 2013 v 21:58 | Tissa |  Feelings
Zdravím.. Chtěla jsem se vás zeptat, jak jste na tom? Myslím ohledně záplav.. Tady u nás je to mega hrozný... (Radotín - Praha).. některé domy už jsou kompletně vytopené, sousedi pod náma už mají vodu na zahradách a skoro všechny silnice jsou uzavřené. Nesmíme zatěžovat čerpadla zbytečným vylíváním vody do odpadu (tj. mytí nádobí, koupání, praní...) a bojíme se pít vodu z kohoutku... Několik lidí už evakuovali.. a z dneška na zítřek to má být nejhorší, jelikož pořád upouštěj z přehrad a očekává se jakási vlna... Stoupá to každou minutou, všude je policie a pásky, které označují zaplavená místa a lidé se tu "obrňují" pytli s pískem... Do školy se ani dostat nepokouším..
Tady máte letecké záběry.. hned ten první záběr je Radotín se Zbraslaví..
A pro představu pár fotek, které jsem dnes pořídila..

cyklostezka

pohled z kopce

ulice pod námi

Tak vidíte sami... Všem, co se potýkají s podobnou situací, přeju pevný nervy a hodně štěstí..

Prázdniny, prosím!!!!

1. června 2013 v 22:51 | Tissa |  Feelings
Tak hlásím, že ekonomii jsem zřejmě napsala dobře *klepám*. V pondělí ještě biologie s literaturou ( což znamená, že se zítra opět budu učit... jako by nestačilo, že jsem za dnešek psala tři slohovky z angličtiny...), v úterý závěrečnej test z patologie a němčiny.. a pak až ve čtvrtek chemie.... No je to šílený... už toho mám fakt po krk... Už s enemůžu dočkat prázdnin. Ikdyž.. jestli bude takovýhle počasí, tak se fakt zbláznim..
Navíc jsem včera byla v Motole, protože mi kamarádka dala na tělocviku při basketu loktem ránu do čelisti a zřejmě mi jí nějak poškodila, jelikož nemůžu skoro žvejkat..:D No, a po tom co jsem tam strávila hodinu hledáním různých oddělení a čekáním, mi řekli, aťjedu na Karlák na chirurgickou stomatologii.... tak jsem se jim na to vykašlala a jela domů.. jen jsme si zbytečně plejtvala benzín.. pecka. :/ Už je to naštěstí docela v pohodě, ale už to trvá asi deset dní, takže mě to začíná dost srát - přesně řečeno. :D
Dneska jsem si našla chvilku mezi všemi těmi slohovkami a oslavou, kterou měl mámin přítel... a něco málo napsala, ale ještě to ani zdaleka není na zveřejnění, tak vydržte prosím :))
Slibuju, že se to brzy uklidní.:))