Září 2013

Supernatural.....15. kapitola

22. září 2013 v 21:10 | Tissa |  Supernatural
Přesně jak jsem slíbila... přidávám 15. kapitolu. :) Doufám, že se vám bude líbit, protože jsem se kvůli ní vykašlala na prezentaci ze ZKO.. takže si zítra jdu pro pětku. :D
Přeju příjemné čtení.. ;)

Jak se věci mají.

17. září 2013 v 22:00 | Tissa |  Feelings
Tak vám udělám radost a začnu tou dobrou zprávou. Mám skoro napsanou další kapitolu. Opravdu jsem si mákla, i přesto že sem měla mega moc věcí do školy. :) Takže mě milujte a obdivujte.. ne dělám si srandu :D. Horší ale je, že se nemůžu rozhodnout, jak ji dokončit. Protože mám vymyšlený dva způsoby, ale každý mi tu povídku ve finále vyvine úplně jinak. Takže to musím ještě promyslet, ale troufám si říct že do konce týdne tu určitě uvidíte další díl..;)
Jinak zítra si jdu vyzkoušet šaty na ples, tak doufám, že mi nějaké padnou do oka. Už mám představu, jaké bych chtěla: rozhodně princeznovské s tím kradším korzetem přes prsa a pas, a výraznou barvu jako červená například..:) No uvidím. :)
Jo a málem bych zapomněla. Přemýšlím, že se přihlásím do té "spisovatelské" soutěže (téma: setkání s oblíbeno literární postavou), co vyhlásil blog, ale pořád váhám. protože ve finále, kdy se budou shánět hlasy, budu v nevýhodě, jelikož nemám moc lidiček, které by za mě mohli hlasovat a na fb s tím nikoho otravovat nehodlám. Takže si to ještě nechám projít hlavou.
Dávám vám sem písničku, která je sice starší, ale po dlouhý době jsem na ní narazila a taky mi slouží jako doprovodná hudba při psaní. :)

Pořád v jednom kole.

11. září 2013 v 18:55 | Tissa |  Feelings
Jsem ve škole jen pár dní a už mi leze krkem. Učitelé se asi totálně zbláznili. Každej se snaží prosadit svůj předmět a i přes to, že z něj nikdo nematuruje, dávají nám milion nesmyslných úkolů..
Profesorka na biologii (povinný maturitní předmět) se navíc rozhodla, že nám kromě normálních testů bude dávat každý týden jednu maturitní otázku na známku plus zkoušení, kdy si stejně jako u maturity jednu vylosujeme. Já vím, na jednu stranu je to super, protože pak budu mít míň práce, ale taky musím číst povinnou četbu (zatím mám jen dvě knížky z dvaceti :D), učit se na jiné předměty a stíhat žít!! A vzhledem k tomu, že jen dneska trávím u učení celé odpoledne, ta třetí možnost padá. V úterý mám navíc až do půl šestý, takže než se dostanu domů, bude půl sedmý.. a to s emůžu jít rovnou zahrabat, protože pak už nezvládnu nic. :D
Aby toho nebylo málo, hádáme se mezi sebou kvůli after party a půlnočku.. a to je teprv začátek roku. :D No brzo nejspíš umřu..:D
Doufám, že to alespoň vy nemáte tak hektický jako já.

Hola, hola! Škola volá!

1. září 2013 v 11:57 | Tissa |  Feelings
Je mi úplně jasný, že článků, jako je tento, bude plný celý blog a všechny jiné internetové stránky. Ale ani tak si to neodpustím.
Ani jsme se nenadáli a škola nás opět vítá s otevřenou náručí. Volné dny plné zábavy, slunce( někdy méně, někdy více), ale i dny zabité lenošením nebo přetrpěné v nekonečné kocovině jsou zas na několik měsíců pryč. Bohužel nám nezbývá nic jiného, než zatnout zuby a překonat další (v mém případě poslední) rok.
Takže všem, kteří nastupují do nového kolektivu - ať už na střední či vysokou - přeji spoustu zdarů, ale i skvělých lidí a nových zážitků. A těm, kteří budete maturovat, přeji štěstí, pevné nervy a alespoň trochu úsilí!
Když o tom tak přemýšlím, maturiťák a rozlučka se třídou je to jediné, na co se tenhle rok těším. :D Ale co.. čtvrťák má být nejlepší rok... a já si ho hodlám na 1000000000000 % užít!
Uvědomuji si, že s blogem je to v poslední době špatné, ale nic se nezměnilo. Chci psát, baví mě to a budu se snažit pokračovat ... jak jen budu moct..:))