Říjen 2013

Obvyklý výplach hlavy; přikořeněn špetkou pesimismu.

26. října 2013 v 14:03 | Tissa |  Feelings
Konečně jsme se dočkali nějakého toho volna! Těšila jsem se na podzimní prázdniny celý měsíc, protože jsme se s kamarády domlouvali, že pojedeme na chatu. Ale hádejte, co? Jsem ZASE nemocná! Už po třetí za jeden měsíc, pro upřesnění. Není to k zblití?
Takže zatímco jsou moji kamarádi 24 hodin denně a po celý víkend v lihu, já hniju doma. Bože, nevím, co jsem komu udělala!
Možná svůj přebytek volného času využiju a konečně si vymaluju pokoj. Mám to v plánu už mega dlouho, jen jsem se k tomu nějak nedokázala dokopat. Asi to udělám. Hned zítra.
Taky se samozřejmě pustím do dalšího dílu, když vidím, jak se vám povídka líbí - za což vám už po milionté děkuji. Ale co si budeme povídat, nejlépe vám stejně poděkuji jen dalším dílem.
Jsem tak nadšená vašimi komentáři, opravdu ano! Měli byste vidět můj přitroublý výraz, když čtu vaše názory. Mám hned krásnější den.
Kéž byste mi tak dokázali pomoct i se školou. Mám to teď extrémě těžké, jelikož jsem dost dlouho chyběla. Mám tolik testů na dopsání, že nevím, kde mi moje bolavá a rýmou ucpaná hlava dřív stojí. Pak je tu stále otravnější povinná četba (a vzhledem k tomu, že mi chybí ještě 15 knih, tak i dost alarmující), maturitní otázky, vybírání vysoké; s čímž souvisí zas povinná četba k přijímačkám, zmatky kolem plesu a mnoho dalšího.
Ale i když maturitu udělám; v což teda doufám, tak co pak? Kam? Vysoká, samozřejmě, ale jaká? Psychologie je na prvním místě, ale to i u spousty dalších, takže se šance na přijetí dost ztenčují. Abych byla upřímná, jestli se nedostanu tam, tak nevím, co budu dělat. Nemám absolutní páru, kam bych jinam mohla jít. Samozřejmě, že bych se nejraději viděla někde na právech, ale to jsem se trošku sekla s oborem při volbě střední školy. Pak je tu žurnalistika nebo literální škola. Co s tím? Jedno vím jistě, jsem totálně v háji.

Supernatural.....17. kapitola

21. října 2013 v 19:12 | Tissa |  Supernatural

Mám tu pro vás další kapitolu, tak doufám, že se vám bude líbit. Pro připomenutí konce předchozího dílu, jsme přidala pár vět.
Užijte si čtení. ;)

Supernatural.....16.kapitola

4. října 2013 v 16:13 | Tissa |  Supernatural

Přináším vám další kapitolu povídky Supernatural. Je plná vysvětlení, která vás ve finále spíš zmatou.. a asi v tom budete mít trochu guláš.. ale nebojte..všechno se později vysvětlí..;)) Krásné čtení!

Nebýt vás...

3. října 2013 v 20:56 | Tissa |  Feelings
Jsem tu jen na skok, abych vám řekla, že horlivě pracuju na další kapitole! Jsem teď nemocná, takže mám nějaký ten čas navíc...:) Když zrovna nečtu povinnou četbu :/ Zkusím si pohnout a dopsat další díl co nejdřív.. Už mi zbývá jen kousíček.. ale musím tak nacpat včechno, co chci :D. Navíc jsem teď sjížděla mega moc dílů Naruta, jelikož jsem ho nesledovala tak půl roku :D Ale už zase píšu! Takže nebojte, brzy se tu objeví..;)
Jsem strašně ráda, že tu povídku čtete, jelikož je to moje srdeční záležitost! :) A vím, že to říkám pořád, ale je to pravda, že nebýt vás, nepsala bych. Momentálně jste pro mě velmi důležitou součástí života - takový únik do vlastního světa. :) Pokaždé, když si přečtu kladný komentář, kde píšete, že se vám povídka líbí, žene mě to dál, abych psala a psala... Je to to nejlepší, co pro autora - ikdyž jen amatérského - můžete udělat.Jsem vám opravdu moc vděčná! :) Děkuju vám.. a doufám, že tu mojí zdrženlivost vydržíte!

Tak a tady ještě písnička, která mi dodává inspiraci. :)