Listopad 2013

Naomi Stewart

24. listopadu 2013 v 20:03 | Tissa |  Supernatural1
Někoho zajímalo, jak přibližně Naomi vypadá. Přijde mi jako dobrý nápad ukázat vám, jak si Naomi představuju já. Takže varování těm, kteří chtějí nechat průchod své fantazii a představovat si Naomi podle sebe: nerozklikávejte tento článek! Těm, kteří jsou zvědaví: do toho! :)

Supernatural.....19.kapitola

21. listopadu 2013 v 22:32 | Tissa |  Supernatural
Další kapitola je na světě. Ráda bych si tu vylila srdíčko a vypovídala se, ale musím pádit dělat seminárku na psychologii, tak vám řeknu jen: Krásné čtení. :)

Be patient! :)

17. listopadu 2013 v 0:23 | Tissa |  Feelings
Zlatíčka, tak ráda bych vás potěšila novým dílem, ale bohužel ještě není dopsaný. Mám teď ještě méně času než předtím. Mrzí mě to, protože bych strašně ráda přidávala třeba každé dva dny novou kapitolu, ale nejde to... Myslím, že je zbytečné, vám tady vyjmenovávat, proč to vázne, jelikož si to každý z vás umí dát dohromady.
Budu se opravdu snažit ze všech sil, ale teď nejsem schopná říct, kdy přesně něco přidám. Možná do týdne? Uvidím. Dneska jsem něco napsala, ale moc toho není, tak snad alespoň zítra dopoledne něco sesmolím, protože pak už zase čas nebude. Ale znáte to. Když to budu psát rychle a nebudu mít čas na to, abych si to promyslela, bude to stát za houby.
Opět a znovu dokola vás prosím, buďte trpěliví a vydržte to se mnou.
Teď se jdu začíst do povinné četby, jelikož mi začíná hořet u zadku. :D Budu číst: Deset malých černoušků od A. Christie, tak pokud s tím někdo máte zkušenost, můžete mi do komentářů napsat, jak se vám to četlo atd. Ale zatím jsem slyšela, že je to dobrá knížka. Tak snad se bude číst sama. :)
A tady ještě písnička od Miley Cyrus, která mě nadchla hlavně svým textem, který je tak výstižný, že nepotřebuje žádné další komentáře. :)


Supernatural.....18. kapitola

3. listopadu 2013 v 22:29 | Tissa |  Supernatural

Začnu trochu neobvykle. TENHLE DÍL BYCH RÁDA VĚNOVALA KOIZUMI MICHIYO. Důvod je jednoduchý. Ona je důvod, proč jsem se psaním začala... a teď, když s blogem skončila, jsem si uvědomila, že jí dlužím veliké díky. Tak doufám, že se ti kapitola bude líbit.
Tenhle díl je taky speciální, protože jeho napsáním jsem překročila sto stran ve Wordu. Ano, povídka má zhruba sto dva stran, což by v případě knihy a jejích polovičních stránek byl přibližně dvojnásobek textu. No nic... to bylo jen pro zajímavost. :) Užijte si čtení!