Prosinec 2013

Doslova sváteční idylka.

29. prosince 2013 v 17:42 | Tissa |  Feelings
V první řadě vám chci popřát krásný zbytek roku a všechno nejlepší do toho dalšího. Doufám, že jste vánoční svátky prožili v klidu s rodinou někde u stromečku s cukrovím a pohádkami. Tak by to přece mělo být! :)
A teď k povídkám. Ano, vím, že jsem dlouho nepřidala další díl a ano, jsem si vědoma toho, jak vás to štve. Ale nastěstí vím, že většina z vás má pro to pochopení. A co se těch ostatních týče, už mě nebaví psát pořád dokola, že psaní není jen jediná věc, kterou ve svém volném čase dělám.
Když jsem blok zakládala bylo mi 14 a měla jsem času mraky, ale teď už tomu tak bohužel není. Nechci se pořád vymlouvat na školu, ale je to tak. Je toho prostě moc. Všechny věci kolem matutity, plesu (ještě k tomu jsem v plesovém výboru) a zkoušení jak maturitních otázek tak normálních testů. A pak je tu ještě otravná neméně důležitá maturitní práce. Nebaví mě to a nesnáším to, ale nic s tím neudělám. Do školy chodit musím, stejně jako musím pomáhat mámě a scházet se s kamarády a sportovat.
A jestli si myslíte (to samozžejmě platí jen pro ty natvrdlý a nechápající jedince), že když nastaly prázdniny, budu celý den sedět na prdeli a psát povídky, tak se proberte. Nejsem žádnej zasranej psací stroj, takže i já potřebuju občas vynout a flákat se a nechat lenost dělat svoje. Mimochodem opravdu děkuji za komentář uživateli Klacík ke 20. kapitole. Opravdu mi zahrál na nervi. Zkus si další kapitolu "splácat" sama a uvidíme, za co bude stát.
Píšu pro radost, ne proto, že musím. Takže jestli mě ještě někdo chcete obtěžovat s podobnými komentáři, tak do toho, ale pak, až mě to přestane bavit a na psaní se vykašlu, nedivte se tomu.
Všem mým věrným, trpělivým a skvělým čtenářům moc děkuji a slibuji, že se vynasnažím další díl dopsat v co nejbližší době. (už na něm makám ze všech sil!) :) Ale zítra odjíždím na chatu užívat si s kamarády volno a oslavit silvestra, tak snad se vrátím s nějakými mozkovými buňkami! :D
Tak užívejte a slavte alespoň z poloviny jako já!
Mějte se a smějte se!
Vaše TissaSupernatural.....20.kapitola

2. prosince 2013 v 18:15 | Tissa |  Supernatural

Dneska jsem se vykašlala na školu, tak jsem využila trochu získaného času a dokončila dvacátou kapitolu. Doufám, že se vám bude líbit alespoň tolik jako ty předchozí! :)
Krásné čtení! :)