Září 2014

Super-ultra-mega nabušené info

6. září 2014 v 12:52 | Tissa |  Feelings
Mějte se, prázdnini. Vítej, školo.
Bohužel, měsíce volna už jsou za námi a my (ti, kteří jsme neměli to štěstí a nedostali se na vysokou školu) musíme zpátky do školy - na vyšší odbornou v mém případě. Ano, je to tak. Nevzali mě ani na psychologii (i když poněkud těsně) ani na žurnalistiku, čímž se moje spisovatelské naděje a sny rozplynuly. Ne, kecám! Jedno hlupé odmítnutí mě od psaní rozhodně neodradí!
Mnozí z vás mi psali, že bych měla napsat knihu, což je opravdu můj sen, a vím, že mě čeká ještě hodně práce. Asi je trochu naivní, myslet si, že zrovna moje kniha zaujme čtenáře a v první řadě nakladatelství, která mi umožní knihu vydat, ale opravdu věřím, že to jednou dokážu. Ne dnes, ne zítra, ale snad za pár let. Chce to jen píli, trpělivost, nekonečnou představivost a samozřejmě i pár známých v oboru. Prozatím jsem nesmírně ráda alespoň za vás! Protože jestli to jednou dokážu, tak jen díky vám, kteří mě podporujete. Těžko bych pokračovala ve psaní, kdyby tu nebyl nikdo, kdo by mě podporoval, což vy zvládáte na výbornou.
Co se týče dalšího dílu, už je rozpracovaný a brzy ho snad dokončím. Jsem teď v trochu složitější části, protože povídka už se pomalu ale jistě blíží ke konci, a já potřebuju, aby vše vyšlo tak, jak jsem to původně plánovala! Takže se nebojte, i když zrovna nepíšu, píšu uvnitř hlavy!
Taky se chystám blog trochu pozměnit. Možná některé z vás zklamu, ale téma Naruto už je pro mě tabu a chci se soustředit na jedinečné postavy z mé vlastní hlavy, takže povídky s postavami z tohoto anime zde už neuvidíte. Teď jedna dobrá zpráva: až dokončím SN, vrhnu se na její pokračování. Už mám přibližně vymyšlené, o co v druhém díle půjde, ale prozatím se soustředím jen na ten první. Další změnou bude pravděpodobně vzhled blogu. Tahle andělo-démonská podoba už mě nudí a chci to změnit - takže se na to v nejbližší době vrhnu.
Ale dost o mně! Povězte mi něco vy. Jak jste si užili prázdniny, co chystáte přes rok a jak se vám ne/líbí ve škole? Já teď pádím do práce a vrátím se někdy kolem dvanácté, tak doufám, že tu najdu nějaké dobré ohlasy! :)

Tissa