Listopad 2014

Nostalgie jak debil.

8. listopadu 2014 v 12:46 | Tissa |  Feelings
Chápu, že je to pro vás asi trošku šok, vidět tu nějaký článek... :D Ale.. ne, žádný ale... prostě jsem teď byla chvíli mimo blog a povídky... užívala jsem si novou třídu, která je fakt super, protože se v ní sešli samý zkažený lidi, takže prdel, chlast a párty... :D Nicméně, ani přes nadměrné dávky rumu jsem na psaní nezanevřela! A taky mi už téměř došly peníze. :D :D
Mám rozepsanou další kapitolu (už delší dobu) a včera jsem se do toho opět pustila, takže doufám, že to nějak splácám. A snad to ještě někdo bude číst. Jsem trochu v chasosu, protože jsem si navykla na režim bez učení a připravila se na to, že se budu učit jen na zkoušky... takže pokaždé, když po nás někdo něco chtěl, odložila jsem to na později. Noooo a jak to tak už bývá, všechno se mi nahromadilo. :D Musím tenhle víkend udělat asi třista ticís kravin, ale to zatím počká, ne? :D SN je důležitější. A společenský život jakbysmet!
Jinak... teď budu mluvit především k těm, kteří čtou nebo respektive četli mangu... Takže pokud jste ještě neměli to štěstí a nechcete se předčasně dozvědět, co tam je, nepokračujte ve čtení tohohle stupidního příspěvku.
Váááážněěě??? Takovejhle konec? Jsem sice happy jak tři grepy, že se nám SasuSaku fanouškům splnil sen, ale proč kurva jejich dítě vypadá jak zasraná Karin?! A proč je bezcitná děvka Sasuke někde v hajzlu a Sakura mu dělá osobní služku a chůvu v jednom? Taky jsem trochu doufala v nějakou romantickou chvíli. (cvrnknutí do čela je sice roztomilý, ale pusa to není) Navíc to, jak mu jen taaak odpustili všechno, co udělal.. (o tom, že byl Kakashi hokagem ani nemluvím...) A co se týče ostatních.. všichni se spárovali přesně tak, jak se čekalo a mají strašidelné děti (například Ino a Sai to schytali...)
Nejvíc mě štve to, že byly poslední díly tak rychlé a nepodrobné.. (válka oproti tomu ensmyslně dlouhá) Sice mě Sasukeho monolog, který trval skoro celou kapitolu, fakt dojal, ale kde jsou nějaké odpovědi? Co se stalo s Orochimarem? Taka? Kabuto? Jak je to s Narutem a Kyuubim? Naruto samozřejmě Hokage... o tom nikdo nepochyboval..
Mám z toho opravdu divný pocit.. a zároveň je mi hrozně líto, že končí sedmiletá etapa mého života... Jsem fakt zvědavá na film, jehož děj se má odehrávat mezi posledními dvěmi kapitolami... ale pokračování mangy o těch ošklivých dětech číst asi nebudu...
Tak jako tak, jsem ráda, že jsem tehdy Naruta žačala sledovat... díky němu mám tenhle blog (který věřte nebo ne, tvrá už více než 5 let!!), píšu povídky a především mám vás!
Trošku mě to dojímá... a cítím nutkání brečet... :)