Září 2015

Dvacet faktů o mé maličkosti

29. září 2015 v 20:29 | Tissa |  Moments
Pro vás, kteří po těch letech stále nevěříte, že jsem mírně schizofrenní typ, přidávám 20 důkazů, které zaručeně změní váš názor. :)
Supernatural.....27. kapitola

26. září 2015 v 17:32 | Tissa |  Supernatural

Tak jo, už je to konečně tady.

Zatnula jsem zuby a prodrala se krkolomnými pasážemi. Ačkoli jsme si chvilku nebyla jistá, zvládla jsem to a dohrabala se až na konec. Další kapitola je tedy oficiálně na světě. Doufám, že vám alespoň částečně vynahradí to zdlouhavé čekání!

Užijte si čtení! :)


Zpátky ve formě

26. září 2015 v 11:03 | Tissa |  Feelings
Zlatíčka moje milovaná,

Zabrala jsem a téměř jsem dopsala další díl. Během dneška nebo zítřka ho hodlám dokončit a zveřejnit. Říkám to hlavně proto, abyste si stihli oprášit události posledních dílů a byli tak dokonale v obraze. :)
Doufám, že vám tím udělám radost. Zasloužíte si to. :)

Pak se na vás obracím ještě s jedním oznámeníčkem. Vždycky jsem si od blogu držela jakýsi "bezpečný" odstup. Nechtěla jsem ho slučovat s mým všedním životem. Prostě jsem chtěla mít takové dva jendotlivé světy, ve kterých budu žít podle potřeby. Chtěla bych to změnit. Uvědomila jsem si, že něco, co mě dělá štastnou, by mělo být součástí života jako takového, a ne jen "nouzovým" únikem. Proto tady v nejbližší době přibudou odkazy na sociální sítě a nejspíš i nějaké fotky. Kdo budete mít zájem, neváhejte a pište. Moc ráda s vámi budu v bližším kontaktu. :)T.

Stories

22. září 2015 v 15:53 | Tissa |  Stories

Supernatural


Vybral si mě. Ze sedmi miliard lidí to byl právě můj život, který se rozhodl ukončit. Proč? Čím jsem tak výjimečná? Co jsem zač? A kdo je on?

Dokončeno
Fantasy/Romance
28 kapitol
Supernatural: Repudiation


Rozpracováno
Fantasy/Romance


Černobílý svět

21. září 2015 v 22:39 | Tissa |  Feelings
Nelekejte se, jste tu správně!

Už nějakou dobu jsem plánovala změnit vzhled blogu. Ta šedá barva mi už lezla krkem, tak jsem vsadila na čistě bílou. Je to nezvyklé, ale uklidňující. Ještě se chystám doladit rubriky, až budu mít více času, ale prozatím to nechám být.

Doufám, že jste alespoň zpoloviny spokojeni tak, jako jsem já. Vím, není to žádný superultramega grafický terno, ale i tak jsem se u toho pěkně zapotila. :)Lexaurin jednou denně

20. září 2015 v 13:35 | Tissa |  Feelings
Moji milovaní,

ani náhodou si nemyslete, že jsem na vás zapomněla. Psala bych tak moc, až by mi krvácely prsty, kdybych mohla. Bohužel jsem se dostala do šílené situace a jen těžko z ní, v co nejbližší době, vybruslím ven.
Babičce diagnostikovali karcinom plic s metastázemi v uzlinách. Nádor je tak velký, že operace ani ozařování nepřichází v úvahu a navíc jí tlačí na jícen, takže nemůže jíst. Čekáme na další výsledky a modlíme se, aby doktoři konečně začali s chemoterapií. Je to složitý a bohužel nemám tolik času, abych vám to mohla všechno říct. V úterý mám zkoušku z managementu a když se zrovna neučím, sedím u babičky v nemocnici anebo pomáhám mámě všechno zařizovat. Doma jsou všichni na zhroucení a většinu času se tu brečí nebo skoro marně doufá v prodloužení života alespoň o pět let (doktoři jí dávají jeden až dva roky). Je to nechutně špatný a všichni to vědí. Jenže se s tím nikdo nehodlá smířit. Nevím, co dělat, nevím, jak mámě a dědovi pomoct, aby se cítili líp. Nevím, protože mám co dělat sama se sebou. Ven nechodím, kamarády zanedbávám. Práce nepomáhá, alkohol taky ne. Jenom ty prášky.
Babička je jako moje druhá máma, takže chápejte, že to hrozně bolí.
Radši už toho nechám. Začínají se mi lesknout oči a navíc, učení nepočká.
Už bych jen ráda dodala, že nikomu z vás tohle nepřeju. Nehádejte se se svými blízkými a užívejte života plnými doušky. Smrt je občas vypočítavá mrcha bez špetky slitování.