Leden 2016

Prolog

31. ledna 2016 v 19:16 | Tissa |  Supernatural: Repudiation

Možná, že tomu ani nebudete věřit, ale napsala jsem první část. Jedná se zatím jen o prolog, který není tak dlouhý, jako klasický díl, ale myslím, že vás dostane do té správné Repudiation nálady. :D Doufám, že mě hned ze začátku nezačnete proklínat!
Přeju vám záživné čtení! :)

Ochutnávka z druhého dílu

28. ledna 2016 v 23:22 | Tissa |  Feelings
Moji nejmilovanější,

V první řadě bych vám všem chtěla poděkovat za podporu. Hodně to pro mě znamená (asi víc, než tušíte) a vážím si toho.
Zadruhé, poslušně hlásím, že jsem fyzicky i psychicky připravená pustit se do psaní. V hlavě se mi hemží tolik nápadů, že nevím, kam s nimi. Proto jsem dala na doporučení profesora scénáristiky a koupila si notýsek, který nosím pořád u sebe a zapisuju do něj každou myšlenku či situaci, která mě napadne anebo ji vypozoruju od lidí na ulici. Je to opravdu šikovná pomůcka. Ve zkratce chci říct, že se do druhého dílu, jehož název bude: Supernatural: Repudiation, vrhnu po hlavě a hodlám napsat ten nejlepší příběh ever!!! :D
Zatřetí, jsem tak trochu v rauši, tak jsem toho využila a dala dohromady "obal" druhého dílu. Jasně, ke čtení to není, ale můžete zapojit představivost a hádat, jaká bude hlavní zápletka. Já už to samozřejmě vím! :D
T.
Supernatural.....28. kapitola

26. ledna 2016 v 17:51 | Tissa |  Supernatural

Poslední kapitola je tady! Teda... poslední kapitola prvního dílu. Brzy začnu psát druhý, tak doufám, že se budete těšit alespoň z poloviny tak, jak se těším já.
Krásné čtení. :)


Still working!

26. ledna 2016 v 13:25 | Tissa |  Feelings
Zlatíčka,

vím, že jsme slíbila, že novou kapitolu zveřejním do konce minulého týdne, ale okolnosti tomu moc nepřály. Nicméně, nebojte, dnešek jsem si celý vyhranila jen a jen pro psaní. Takže jestli nenastane konec světa nebo mě neunese UFO, do večera to sem DOUFÁÁÁÁM hodím.
Jinak jsem vám chtěla říct, že jsem si založila účet na Wattpad.com, kde zveřeňuji stejně jako tady. Zatím tam je jen pár dílů povídky Supernatural, ale postupně tam hodím zbytek. Sice jsem tam zatím za totální outsidera, jelikož tam mám účet sotva dva dny, ale i tak si to nemůžu vynachválit. Je tam spousta příběhů od různých autorů, některé jsou více povedené, jiné méně, ale každý si tam najde to své. Takže kdybyste měli chuť si něco přečíst, mrkněte na to. Já jsem tam jako Tissa-T. ;)

Tuhle momentálně poslouchám při psaní. Já tu skupinu prostě miluju, i s Demi.
T.