Únor 2016

2. kapitola

15. února 2016 v 22:39 | Tissa |  Supernatural: Repudiation

Už je to tak, dneska jsem si sedla na prdel a donutila se dopsat další kapitolu. A upřímně, divila jsem se, jak to šlo rychle. Je dost možné, že objevíte nějaké chybičky. Jako obvykle jsem neměla náladu to po každý úplravě zase kontrolovat.
Přeju krásné čtení! :)

Konečně free a fresh

13. února 2016 v 17:05 | Tissa |  Feelings
Poslušně, znaveně a v tak trochu toxickém stavu hlásím, že jsem všechny své školní i pracovní povinnosti přežila s úsměvem na tváři. Dobře, přiznávám, že za úsměv vděčím spíš zlaté tequilce než dlouhým večerům u otevřeného wordu. Každopádně, eseje z antropologie už jsou minulostí (pokud dám v pátek zkoušku), což je neuvěřitelné vysvobození. Kdybych měla v nejbližší době vidět ještě nějakou výstavu, dobrovolně bych si napíchla oční bulvy na klacek a opekla je na ohni jako marshmallowny. Jsem si jistá, že i to by bylo míň bolestivý. Bože, nerozumím umění, tak mi ho přestaňte vnucovat! :D
Co se týče povídek... píšu. :D Píšu... Jak jinak taky. Další kapitolka je tak napůl hotová a nejspíš jí s velkou pravděpodobností zveřejním nejpozději do středy. Možná zítra, možná v pondělí (to mám, mimochodem, narozky... 21... bože, to to letí), podle toho v kolik dnes vystřízlivým a kdy budu schopná psát srozumitelně. :D Ach jo, ach jo.
Tak než tu bude další díl, můžete mi říct, jak to vidíte vy. Co je se Sasukem, jaká bude Rosemary, jaké úmysly má Christian a jaké Rachel... prostě spekulejšn. :D Baví mě si číst vaše alternativy a jsem ráda, když takhle zapojujete fantazii! :) Takže sem s ní! Navíc mě to trochu inspiruje. :)T.

Odmítám ještě vymýšlet nadpis

9. února 2016 v 21:25 | Tissa |  Feelings
Zlatíčka,

jsem totálně vyndaná. A tím nemyslím opilá nebo zhulená... jen mám totálně vygumováno. :D Já ani nevím, proč vám to píšu. Prostě si potřebuju postěžovat! :D Zejtra mám dva deadliny a můj mozek připomíná štouchané brambory. Ach jooo. Přísahám, že u toho počítače dneska sedím celej den a napsala jsem slabší polovinu. To není můj styl, sakra! :D Bože, lituju, že jsem se přihlásila na takovou mrdku jako je antropologie a kultura. Kdybych tenhle předmět měla opakovat, zabiju se. :D
Dost o mě a mých sebevražedných sklonech. Řekněte mi něco o vás, cokoli! Co je novýho? Co škola?
BTW: Za ten NADPIS by mě profesor zpravodajství podřízl a nechal vykrvácet jak krávu na kebab. Je to TITULEK, kurva už! :D
T.

Démonický vzhled

6. února 2016 v 15:47 | Tissa |  Feelings
Moji nemilovanější,

Je mi jasné, že většina z vás asi čeká na další díl. Zvláště po mé netradiční rychlosti během posledních čtrnácti dnů. Snad vás příliš nezklamu, když vám povím, že další kapitolu zatím nemám. Psala jsem esej do školy, za jejíž upřímnost jsem si odnesla více kritiky než pochvaly. :D No a teď píšu článek pro jeden web, kterej musím co nejdříve poslat. Bohužel, tohle má před povídkami přednost. To musíte pochopit. Ale jakmile to budu mít, vrhnu se na Supernatural!
Zatím, abych vám zpříjemnila chvíle čekání, vám sem hodím obrázky Sasukeho a Naomi. Trošku jsem si hrála s jejich fotkami a upravila jim oči tak, jak si představuju, že vypadají. když používají svojí moc. Rose a všichni ostatní děti Lucifera mají oči jako Naomi (neboli Megan Fox :D), jen jinou barvu duhovky. A padlí andělé, děti zla a prostě všichni démoni mají jen změněnou barvu duhovky, ale ne všichni mají červenou, tuším, že Christian má oranžovou (to v povídce, myslím, budu ještě vysvětlovat).
No, doufám, že se na mě nezlobíte a chápete mou neaktivitu. Je toho moc. Moc, moc. Buďte dále trpěliví, snažím se, jak jen můžu.

1. kapitola

2. února 2016 v 22:06 | Tissa |  Supernatural: Repudiation

Tak jo, jsem připravená být zasypána těmi nejsladšími komplimenty, které znáte. Tisso, jsi prostě jednička! Oh, no ovšem že jsem. Dobře, dobře, teď vážně. Byla jsme tak vyhecovaná a odvařená z představy brzkého zveřejnění, že jsem to kontrolovala jen jednou jedinkrát. Takže, pokud tam najdete chybičky, neděste se a nesesílejte na mě černou magii, zítra to kdyžtak opravím.
Také předem varuju, že se možná budete trochu ztrácet, ale jak už je u mě zvykem, nakonec se všechno vysvětlí. :)

Přeju vám málo zmatené čtení!