Červen 2016

Coming home!

28. června 2016 v 19:26 | Tissa |  Feelings
Po dlouhé době jsme zpátky, tentokrát jako čerstvá absolventka prvního ročníku. Takže, spusťte famfáry, jde se slavit! Vlastně kecám, slavit jsem už byla.
Poslední dva měsíce tu bylo celkem mrtvo. Pro ty, kteří tento blog navštěvují už nějakou chvíli, žádná změna. Občas si říkám, že je fakt zázrak. že se mnou máte takovou trpělivot. :) Každopádně, školní povinnosti odsouvám na říjen a v plných silách se vrhám na pokračování SN. Včera jsem si k tomu po dlouhé době zase sedla, lehla, stoupla a všechno možný, a napsala jsem skoro polovinu dalšího dílu. Alespoň nějaký viditelný posun po roce studia. Už nepíšu rychlostí tří slov za hodinu.
Jinak, za čtrnáct dní se chystám do Chorvatska a s trochou štěstí tam chytnu wifi. Jedu s rodinkou, takže žádný velký párty, ale poklidné procházky a večerní psaní. Dobrá zpráva pro vás.
Nevím, jak u vás, ale ode mně žádné žhavé novinky nečekejte. Stále miluji svůj příběh a stále jím žiju, ikdyž to tak možná nevypadá. V hlavě mi to šrotuje neustále! Pak je tu praxe a práce. Tu jsem bohužel zanedbávala úplně stejně jako vás. Nebyl čas. Určitě si přečtěte moje články TADY, ale prosím, s nadhledem. Škodolibý humor není pro každého. Pro klidnější čtení doporučuju náš školní webový magazín TADY, kde píšu například o vývoji seriálu Gameof Thrones, jehož konec mi včera, jen tak mimochodem, vnuknul sebevražedné myšlenky. Vážně mám na novou sérii čekat celý další rok?

A co je nového u vás? :)


T.