Leden 2017

A tak jsem napsala pěknej shit

6. ledna 2017 v 0:24 | Tissa |  Feelings
Moji věrní,

doufám, že jste si užili svátky a že váš začátek nového roku proběhl o něco lépe než ten můj. Já ho totiž prožila v naprostých depkách. Jop. Jak se to jen říká? Jak na nový rok, tak po celý rok? Well done.

Asi nikoho z vás už nevzrušuje to mrtvo, které se tu pomalu ale jistě stává spíše pravidlem než výjimkou. Ale věřte nebo ne, i po těch dlouholetých zkušenostech se zanedbáváním povídek i vás, mám stále výčitky svědomí. Takže jsem si včera sedla na prdel a začetla se do Supernatural hezky od začátku, abych se opět pořádně vžila do děje a dokázala na něj lépe navazovat novými díly. No jo... místo toho, abych se dostala do obrazu, jsem měla chuť zahrabat se někam hluboko pod zem - nejlépe k jejímu samotnému jádru. :) Že jsem to možná číst neměla jsem si uvědomila zhruba po pěti kapitolách. Bohužel už bylo pozdě. Nejenže jsem našla asi miliardu nesouvislostí, ale taky jsem se utvrdila v té šíleném proměně, jakou SN za dobu své existence prošlo. Ty překlepy (které jsem stejně neopravila), trapné pokusy o umělecká přirovnání a HLAVNĚ ta klišé - ať už v podobě naivních dialogů nebo způsobu vypravování hlavní postavy. No co... stalo se.
Na druhou stranu muím uznat, že jsem mezi tou hromadou literárních extrementů našla i světlé chvilky, kdy jsem si říkala, že jsem vlastně docela vtipná. :D

Tak.. teď, když jsem si tu udělala veřejný rozbor vlastního díla, bych měla vytasit nějaké to esíčko v podobě nové kapitoly. Jenže je tu jeden problém. Žádné eso nemám. Zato mám dost velký problém, jelikož začalo zkouškový a já absolutně nestíhám plnit všechny deadliny. :) Tak hlavně, že mám čas na nostalgické čtení, co? Prokrastinejšn až do samotného konce.

Mám v plánu psát. Vlastně jsem to měla v plánu ještě dnes. Jenže jsem tak znehucena tím, co jsem právě dočetla, že pochybuju o celkovém smyslu tohoto příběhu. Pochybuju, ale stejně s ním nedokážu seknout. Jednak proto, že už se tak trochu stal součástí mého života (vždyť ho píšu už od roku 2012!!!) a také proto, že vám to dlužím. Opravdu to chci ukončit - myslím tím dopsat. Nerada nechávám věci nedodělané a v tomhle případě to platí mnohonásobně víc.

Nezbývá mi tedy než doufat, že i vy, kteří statečné zůstáváte po všemožných apokalypsách a fantazijních stávkách mé osoby, chcete SN dočíst až do samotného konce - i kdyby to bylo až za 50 let. Hihi, ta představa mě pobavila. Možná se mi o to líp bude usínat. :)